Tuzla Kurye Olarak Yola Devam Diyoruz

Tuzla ve Gebze ilçesi içerisinde de artık bundan böyle sizler için ve tüm ihtiyaç sahibi firmalar için varlık gösteriyoruz. Kişiye veya firmaya özel çalışma gösteriyoruz. Her firmaya ayrı hizmet verebiliyoruz. Karşılıklı anlaşmaya göre firmaların bizden istedikleri istekleri yerine getirip ona elemanımızı yolluyoruz. Bizler sizlerin zor durumda kalmamanız için elimizden gelen fedakarlığı gösteriyoruz. Çünkü bizim yüzümüzden mağdur olmanız bizi çok üzecektir.

Bir aksaklık veya hata durumunda her an hatamızı telafi etmek üzere o firma için yedek kurye barındırıyoruz. Kaza veya hastalık gibi elde olmayan sebeplerden dolayı çalışanlarımızdan  geçici hatalarından dolayı doğacak aksaklıkları kendimiz bizzat karşılıyoruz. Onların yerine hemen değiştirip başka çalışanımızı size yolluyoruz Arkadaşlar bizimle beraber bize teslim ettiğiniz ve bir yere yollamak istediğiniz bu ürün veya yolladığınız emanet ne olursa olsun Allah’ın izniyle sağ salim zararsız zamanında yerine teslim ediliyor. Bu aldığımız sorumluluk çerçevesinde bize emanet ettiğiniz her türlü paketi artık kendi malımız gibi görüp kesinlikle çok dikkat ederek taşıyoruz.

Gebze İlçesi Bölgedeki Sınırları Nerelerdir.?

Gebze bölgesi motorlu çalışma sistemimiz olarak çalışma alanlarımız Gebze ilçesinin tüm bölgeleri ve semtlerini kapsamaktadır. Ayrıca Gebze Organize sanayi alanı bizim için çok önemli bir yer teşkil etmektedir. Bundan dolayı buraya çok titizlikle davranıyoruz ve  Gebze Organize Sanayi bölgesinde de hizmet veriyoruz. Burada bu bölgelerde özel toplanma alanlarımızda barındırdığımız motorlu ve araçlı olarak çalışanlarımız  devamlı organize sanayi bölgesinde beklemektedir. Çünkü buradan her an acil işler çıkma ihtimali yüksektir.

Ayrıca motosikletli elemanların taşıyamayacağı kadar büyük ve ağır bir paket ihtiyacı olursa ve acilen başka bir adrese taşınması gerekiyorsa bu iş için de özel araçlarımız mevcut olup, bu bölge içinde bir tane araçlı elemanımız da buralarda gezmekte ve iş beklemektedir. Bu arkadaşlar sadece buradaki müşterilere hizmet vermektedir. Ayrıca sınırlarımız içerisinde İzmit bölgesi ile Kocaeli bölgesi de vardır. Buralarda giden ve gelen olarak istediğiniz şekilde hizmetimiz vardır. Ayrıca hizmet verdiğimiz bölgelerde vardır.

Burada Ayrı Ayrı Hizmet Verdiğimiz Bölgeler Var

İzmit ve Gebze bölgelerinde ayrı ayrı olarak çalışıp ta hizmet verdiğimiz yerler vardır. Bu yerler özel hizmet alanı için de olsa da sizler için devam ediyoruz. Bunlar şunlar, Çayırova, Darıca, Gebze Merkezi, İzmit Dilovası, Diliskelesi, Derince, İzmit Körfez, Başiskele, Gölcük , Kandıra, Karamürsel ve Kartepe çalışmalarımız ve hizmetlerimiz sizler için 7/24 devam etmektedir. Hizmetlerimiz sadece uzun mesafe servisler içindir.Allah ‘ a çok şükür çok kısa bir zamanda açılmamıza rağmen çok hızla gitmeye devam ediyoruz.

Bizler her sebeb olursa olsun lakin hızla gitmek demek, lambur lumbur gitmrk değildir. Güzel bir şekilde, seviyeli ve ağır ağır olmanın biraz hızlı hali olarak çalışıyoruz. Çok yakın zamanda bütün İstanbul ilçelerine hizmet vermeye başlamayı düşünüyoruz.Şimdilik hedefimiz Tuzla servisi olarak belirledik ve çok şükür bu hedefimize ulaştık. Rabbimize hamdolsun. Artık istanbul bölgesinde çalışma olarak Tuzla Hizmetimiz faaliyete girmiş bulunmaktadır. 2017 Ekim  başlayan serüvenimiz bakalım nereye kadar devam edecek inşallah.

Tuzla İlçesi Ve Tuzla Organize Bölgesi Müthiş Bir Alan

Evet Tuzla çalışması ile beraber Tuzla ilçesinin tüm mahallelerine ayak basmayı düşünüyoruz. Malum burası hem çok büyük bir alana sahip bir ilçe, hemde geniş sanayi olan bir ilçedir. Bu ilçede faaliyet göstermek zor olsa da biz inşallah zoru başaracağız.Evet dediğimiz gibi burası büyük bir yüz ölçüme sahip bir alandan oluşmaktadır. Hem sahil kısmında hemde çok yukarıda Tem Otobanın yukarılarına doğru uzanan büyük bir alandadır.

Tuzla İstanbul’ un İzmit sınırındaki son ilçesidir. Ondan sonra Gebze İlçesi gelse de burası İzmit iline bağlı bir ilçedir. Tuzla ilçesinin büyük çalışma alanları mevcuttur. Tuzla Organize Sanayisi ve Tuzla Organize Deri Sanayisi zaten çok büyüktür. Çok büyük bir sanayi alanına sahiptir. Sonra sahil kısmında Tuzla Tersaneler bölgesinde büyük iş imkanları vardır. Ayrıca bundan başka Tuzla İçmeler kaplıca ve şifalı sular olarak ta tesisleri olan güzel bir yerdir.

Tuzla Kurye İle Gerçek Hizmet, Dürüst Çalışma, Kalite, Özgüven

Tuzla çalışma alanımızı genişlettikten sonra  güçlü bir karakter ile beraber Tuzla ilçesinde oluşturduğumuz küçük  firmalarımızda bulunmaktadır. Bu firmalarımız bizim küçük temsilciliklerimiz gibi de görebilirsiniz. Bu toplanma yeri yada buluşma yeri olarak ta adlandırdığımız yerlerimiz bizim için çok öneme sahiptir. Bizim bu özel bölgelerde hizmet verdiğimiz diğer semtler ise şöyle sıralayabiliriz. Tuzla Merkezi,  Akfırat Kurye ile bu bölgesi, Aydınlı Kurye ile buradaki bölgesi, Aydıntepe Bölgesi, Tuzla Deri Organize, İçmeler, Orhanlı, Tepeören bölgeleridir. Buralara da hizmetimizi ve kalitemizi götürüyoruz. Onları da bizim hizmetimizden mahrum bırakmıyoruz.

Beylerbeyi Motorlu Kurye Hizmetimizi deneyebilir ve bilgi alabilirsiniz.

 

KURYE ÇAĞIRIN
CANLI DESTEK
tr_TRTurkish
tr_TRTurkish