İzmit Şehirlerarası Kurye Hizmetleri Devam Ediyor

İzmit şehirlerarası kurye servisi başladı. Çalışan insan içinde doğanın güzel nimetleri ve yaşanmışlıkların acısı gözlerinin önünden geçerken her şeyin boş olduğunu bir gün anlayacak insanoğlu. Bizler bu hayatı doyumsuz bir şekilde yaşarken bir misafir olduğumuzu ve bu misafirliğin bir gün son bulacağını hiç aklımıza getirmeyiz.

Nasıl ki bir insan bir yere gezmeye veya misafirliğe gittiği zaman tekrar geri evine döneceğini biliyorsa işte bizde öyleyiz. İşte bunun farkında olarak yaşamaya devam eden bir insanın çalışması daha güzel ve daha haz duyarak geçmektedir. Hayatın çeşitli merhalelerinde başımıza gelen bir çok ölüm olayları bizleri çok etkiledi.

İzmit Şehirlerarası Motorlu Dağıtım Ve Ulaşım Servisi Doğru Seçim

Ama hayat bizi hiç etkilemese bile bunu bir gün yaşayacağız. Bazen yolda seyir halindeyken yanı başımızdan geçen mezarlık araçlarına rastlarız sık sık. Kim bilir kimleri taşıyor fakat biz bunu normal bir olay gibi görür yanlarından geçip gideriz. Bu yolda ilerlerken bizi de çoğu zaman tramvay yolunu kullanarak buradan gitmeyi hedefliyor ve gidiyoruz.

Şehirlerarası Kurye ile yasak olan taşıma nelerdir?

Tabi ki genelde buradan gitmenin de yasak olduğunu bildiğimiz için tedirgin oluyoruz. Bazende o tedirginlik bize korktuğumuzun şeyin başımıza gelmesini sağlıyor. Polisler böyle durumlarda bir kenara çekilmiş avını bekleyen yırtıcı hayvan misali pusuya yatmış bizleri beklemekteler. Dolaysıyla sonu kaçınılmaz oluyor.

Şehirlerarası Kurye kaza oranları neden bu kadar arttı?

Fakat biz avcıya yakalanıyoruz ve ceza yiyoruz. Bu durumlar bir çok motor kullanan sürücülerin başına gelmiştir. Evrak ve tüm işlerimiz tamamen durma neticesine gelmiş ve piyasada bulunan sektördeki firmalar bir bir kapamaya başlamışlar ve kapanmışlardır. Bizler yollarda trafikte aralardan geçmek zorunda kaldığımız için siz bizi göremiyorsunuz.

Geçim derdine düşen Şehirlerarası kuryeler

İşte bu nedenlerden dolayı geçim derdine düşen arkadaşlarımız bu strese dayanamayıp değişik konsantrasyonlardan dolayı kaza yapmışlar, kimi vefat etmiş kimileri sakat kalmış, kimileri de motorsuz kalmışlardır. Üzücü olaylar yaşıyoruz işte be yapalım. İşte bunun sonucu olarak derin düşüncelere dalıp gidenler az eğildir.

Emekçi olarak bir çok durumda etkilendik

Bunun üstüne malesef her şey üst üste gelmiş, doğalgaz, elektirik ve benzine yüzde yüzün üzerinde zam gelmesine rağmen hala insanların ekmeği ile oynamaya devam etmişlerdir. Bizler çalışırken ne kadar agrasifte olsak, ne kadar sinirli de olsak, kimsenin hakkına girmek, kırmak istemeyiz. Biz bunlardan kaçınıyoruz.

Motorlu taşımacılık işlemlerine farklı bir anlayış getirmiş durumdadır.

Ama dışarıda ne kadar çeşit insan olursa olsun onlardan sıyrılarak genede yolumuza varmak istiyoruz. Doğru dürüst işimizde çalışmak istiyoruz. İşletmelerin ya da diğer tüm kişileri bir şeyler taşıtmak istediklerinde kullanabilecekleri önemli araçlardan. İşte bunlardan biri de birisi motosiklettir.

Motosikletli araçların trafikte sorunları

Bu araçlar ile trafikte çok fazla takılmadan ve gecikme olmadan işlemler gerçekleştirilebilir. Her ne kadar motosikletler taşımacılık işleri için tasarlanmamış olsa da yaptığı işlemleri sorunsuz yerine getirir. Motosikletin taşıyabileceği büyüklük ve ağırlıkta olan şeyler için hızlı teslimat olarak adrese gerçekleştirilebilir.

Ne yaptınız İstanbul içinde bu zamana kadar bu sistem ile uğraşıyorsunuz.

Kendini bilmez memurlar ceza kesiyor, pusu kuruyor, başka işleri güçleri yok motorcular ile uğraşıyor. Birde insanlara sen teröristsin, sen kaçakçısın diye korkutup ceza yazmaya çalışıyor. Yolcu kılığında seni arayıp ayağına getiriyor.

Ve ceza kesiyor. O kadar memur eksikliğinde bunların başla işleri yok mu ki özel tinle kurulmuş bir sürü araç verilmiş ve onlarca polis maalesef utanıyoruz ki bizler için özellikle para toplamak için bu işe verilmiş.

Yazık değil mi siz bunlara teşekkür edeceğinize.

Birde o hal altında insanların telefonlarına el koymalar, telefonlarını karıştırmalar. Allah sizi ıslah etsin başka bir şey demiyorum. Yada Allah belanızı versin diyorum. Evet bu trafiği açan ve insanları iş konusunda rahatlatan işlerini halleden emin olun bizleriz. Her gün bir arkadaşımız sizlere bir şeyler yetiştirmek için vefat ediyor.

Hatta yollarda bize kızıyorsunuz ya neden bu kadar hızlı ve acil gidiyorsunuz diye? İşte  araçların taşıma maliyetlerinin düşük olması sayesinde teslimat maliyetleri de düşmekte ve uygun fiyatlar ile hizmetler sağlanabilmektedir.

Tüm Türkiye’de şehirlerarası kurye hizmeti vermektir. 

Bu durum hizmeti alan müşterinin tercihine kalmıştır. Ayrıca motorlu kurye fiyatları diğer seçeneklerine göre daha uygun olarak görülmektedir. Böylece durum kolayca hemen çözülüyor. İleriye dönük bir çok yatırım içinde olduğumuzu belirterek. En büyük projemiz ise bir hizmet ağı kurmaktır. Bu hizmeti kurmak bizim için çok önemlidir.

Türkiye’de bulunan tüm kurye çalışanlarını tek bir çatı altında toplamak yerine tek bir uygulama içine toplayarak onlarla iletişime geçip, zaman farkını ortadan kaldırmaya çalışmaktır. İstanbul tüm ilçesinde sizler için düşündüğümüz ve hali hazır da devam ettiğimiz kaliteli ve güvenli bir hizmet sunuyoruz.


Avatar

İZMİT KURYE

İzmit Kurye, https://www.izmitkurye.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İZMİT KURYE ÇAĞIRIN
× CANLI DESTEK