Şehiriçi, Şehirdışı Ve Şehirlerarası Kurye İle İmkansızı Başarmak İçin Buradayız

Gelişen, Büyüyen Ve İlçe Haline Gelen Bir Dönüşüm Hali, Bu bölge o kadar gelişti ve büyüdü ki inşaat ve büyüme olarak daha arkalarda bulunan  Bursa, Sakarya, Adapazarı, Düzce bölgesi bile şehir ismini almıştır. Burasıda hala inşaat halindedir. Öyle gözüküyor ki ilerleyen zamanlarda burası dahada gelişecek ve büyüyecek yani genişleyecek. Bu gelişme ile beraberde burası daha pahallı ve lüks hale gelecek. Bizlerde buralara gidemeyeceğiz daha arkalara yapılan yerlere gideceğiz.

Aslında aklımıza şöyle bir soru daha geliyor, acaba insanları şehirden uzak yerlere sürülüp taşınmak mı isteniyor, şehirde başkalarına mı kalsın isteniyor insanın aklına gelmiyor değil. Tüm İlçemizin Tarihte Osmanlı Zamanındaki Kullanım Yeri Ve Önemi büyüktür. O zamanki şehrin halini düşünürsek neden bu kadar dışarda ve uzakta bu işleri kolay yaptığını düşünürsek ateş ve barut maddeleri yanıcı olduğu için uzak bölgeler tercih edildiğini anlıyoruz.

Özellikle Türkiye İçinde Bulunan Tüm Şehirlere Kurye İle Taşıma Yapıyoruz. Türkiye Kurye başkadı.

Ayrıca gizlilik ve temkinli olmakta çabası. Fakat yıl 2020 ye doğru gelirken memleketimizde hala binaların içinde benzin istasyonlarının olması, yanıcı madde üreten firmaların olması ve daha bir çok saçma sapan şeylerin olması ve tehlikesi, o zamanki insanların aklı ile şimdiki yöneticilerin aklı arasında dağlar olduğu anlaşılmaktadır. Moto Kurye Olarak Halka Hizmet Hakka Hizmet Anlayışımız Sürecektir.  Çalışmalarımızı sabırla takip edebilirsiniz. Kampanyalarımız olacaktır.

Verdiğimiz hizmet bu bölge için çok yararlı olmaktadır. Bu bölgede Motorlu Kurye Hizmeti veriyoruz. Bizler bu tüm büyük ilçesine çok yoğun gidiyoruz. Çünkü burada kocaman bir alanda kurulmuş İkitelli Organize sanayi sitesi vardır. Yaklaşık 30,40 adet ayrı ayrı sanayi sitesi bulunmaktadır. İstanbul şehrinin neredeyse kalbi diyebileceğimiz bir çok alanda faaliyet göstermektedir. Bu bölgede yoğun iş ve iş hacmi ve sirkülasyon dönmektedir. Şehrin ve bölgenin çok önemli iş ve eleman ihtiyacını karşılayan bu bölge bizim iş  piyasasında da çok ama çok önemli yer tutmaktadır.

Diğer İllerden Batı tarafına kurye ile yollamak istediğiniz malzemeleri uçak kargo ile yollayabilirsiniz.

İşte sizlerin diğer doğu taraflarında yada Karadeniz, Akdeniz İçanadolu taraflarında acil İstanbul taraflarına yada Marmara bölgesine yollamak istediğiniz tüm malzemeleri uçak kargo ile yolladığınız zaman bizler bunu teslim alıyoruz ve istediğiniz adrese acil olarak teslim ediyoruz. Bu hizmet karşılığında sizden uçak kargo ücreti olarak çok cüzzi miktarda teslim ücreti alıyoruz. Bu işlemi yapmak için kargolarınızı orada bulunan yada yakın hava alanlarına bizim adımıza teslim etmeniz gerekmektedir.

Bu bölgede hizmet verdiğimiz diğer alanlarda ve mahallelerde hizmet bölgelerimiz şunlardır, İstanbul, İzmit, Kocaeli, Bursa, Adapazarı, Sakarya, Düzce, Bolu, Ankara, Samsun, Antalya, Trabzon, Sinop, Ordu Giresun bölgelerinde verdiğimiz sürekli olan hizmetlerimizdir. Buralarda iç taraflarında fazla bizim işler çıkmasa genede tek tük işler almaktayız. Ancak ilerleyen zamanlarda daha da işlerin biraz daha yoğunlaşacağını tahmin ediyoruz.

İZMİT KURYE ÇAĞIRIN
CANLI DESTEK KURYE