Çalışmalar En Sonunda Bize Ürünlerini Vermeye Başladı

Uzun zamandır başlattığımız bu hizmetin meyvelerini almaya başlamış bulunmaktayız. Büyük öz verilerle ve zor şartlar altında çalışma göstererek verdiğimiz büyük mücadelenin sonunda gün yüzüne çıkmaya başlamış bu servisimiz artık faaliyete geçmiş bulunuyor. Peki nedir bu çalışmanız ? diye soracak olursanız özel hizmet olarak sunduğumuz şehirler arası kurye hizmetidir. Yani uzun vadede olmak üzere yaklaşık bir sene önce tohumlarını ektiğimiz, yani 2017 de başladığımız bu internet sitemiz ile beraber bu hizmet artık varlığını iyice ortaya koymaya başlamıştır.

Bizler bu aşamada sizlerin acil ve şehirler arası gönderi alıyoruz ve taşıyoruz. Lütfen sizden istediğimiz şeyler normal ve önemli olmayan işlerinizi kargo ile yollamanız. Çünkü bizler çok acil paketleriniz için bu işe baş vurduk. Bundan dolayı da fiyatlarımız size biraz yüksek gelebilir. İşte bu yüzden her paketinizi bizimle değil kargo ile de yollayabilirsiniz. Çalışma gösterdiğimiz alanlar, İstanbul, Kocaeli, İzmit, Bursa, Sakarya, Düzce, Bolu, Ankara, Antalya, Çanakkale, Samsun olmak üzere genel olarak İstanbul çıkışlı olarak varlık gösteriyoruz.

Şehirler Arası Kurye Hizmeti Nasıl Ve Hangi Amaç İçin Kurulmuştur?

Ne amaç için kurulduk diye bir soru bize çok geldi bizde bunu bu sitemizden sizlerle paylaşmak istedik. Bizler yaptığımız işi severek yapıyoruz. Motosiklet kullanmasını seviyoruz. Hafta sonları bir kaç arkadaşlarla beraber toplanıp belirlediğimiz bölgelere tura çıkar bazen bir gece bazen iki gece kamp yaparız. İşte bu turlardan birinde konuşmalarımızda bu işi yapmaya karar verdik. Zaten uzun yol gidiyoruz ve zaten motosikletlerimiz daha büyük ve dayanıklı motorlar. Neden bu işi yapmıyoruz dedik ve bu işe de hafta içi başlamaya karar verdik.

Başlangıçta daha az olan işlerimiz zamanla tanıtım ve duyumlarla ve iş yaptığımız müşterilerin tavsiyeleri üzerine biraz daha büyümeye başlamıştır. Bu işe başlama sebebimizin ilk nedeni uzun yolda motosiklet sürme sevgimiz ve hastalığımızdır. Daha sonra insanların zor durumlarda kaldıkları zaman ihtiyaçlarını gidermek ve onlara yardımcı olmak gelir. Son olarak ta bizler maddi olarak bir yerden geçimimizi sağlamak içinde bir iş yapmamız gerektiğinden bu işten para kazanmaktır. İşte bu nedenlerden dolayı bu firma doğmuştur. Her kese hayırlı olsun.

ŞEHİRLER ARASI MOTO KURYE

ŞEHİRLER ARASI MOTO KURYE HİZMETİ BAŞLADI

KURYE ÇAĞIRIN
CANLI DESTEK
tr_TRTurkish
tr_TRTurkish