Şehiriçi, Şehirdışı Ve Şehirlerarası Taşıma İle İmkansızı Başarmak İçin Buradayız

Gelişen, Büyüyen Ve İlçe Haline Gelen Bir Dönüşüm Hali, Bu bölge o kadar gelişti ve büyüdü ki inşaat ve büyüme olarak daha arkalarda bulunan  Bursa, Sakarya, Adapazarı, Düzce bölgesi bile şehir ismini almıştır. Burasıda hala inşaat halindedir. Öyle gözüküyor ki ilerleyen zamanlarda burası dahada gelişecek ve büyüyecek yani genişleyecek.

Bu gelişme ile beraberde burası daha pahallı ve lüks hale gelecek. Bizlerde buralara ifade edelim ki kolay gidemeyeceğiz daha arkalara yapılan yerlere gideceğiz. Aslında aklımıza şöyle bir soru daha geliyor, acaba insanları şehirden uzak yerlere sürülüp taşınmak mı isteniyor, şehirde başkalarına mı kalsın isteniyor insanın aklına gelmiyor değil.

Özellikle Türkiye İçinde Bulunan Tüm Şehirlere Şehirler arası Taşıma Yapıyoruz

Ayrıca gizlilik ve temkinli olmakta çabası. Fakat yıl 2020 ye doğru gelirken memleketimizde hala binaların içinde benzin istasyonlarının olması, yanıcı madde üreten firmaların olması ve daha bir çok saçma sapan şeylerin olması ve tehlikesi, o zamanki insanların aklı ile şimdiki yöneticilerin aklı arasında dağlar olduğu anlaşılmaktadır. 

Şirket olarak halka hizmet Hakka hizmet anlayışımız sürecektir.  Çalışmalarımızı sabırla takip edebilirsiniz. Kampanyalarımız olacaktır. Verdiğimiz hizmet bu bölge için çok yararlı ve güzel olmaktadır. Bu bölgede Motorlu Hizmeti veriyoruz. Bizler bu tüm büyük ilçesine çok yoğun gidiyoruz. Çünkü buralarda sanayi sitesi vardır.

Çünkü burada kocaman bir alanda Organize sanayi sitesi vardır.

Yaklaşık 30,40 adet ayrı ayrı sanayi sitesi bulunmaktadır. İzmit şehrinin neredeyse kalbi diyebileceğimiz bir çok alanda faaliyet göstermektedir. Bu bölgede yoğun iş ve iş hacmi ve sirkülasyon dönmektedir. Şehrin ve bölgenin çok önemli iş ve eleman ihtiyacını karşılayan bu bölge bizim iş  piyasasında da çok ama çok önemli yer tutmaktadır.

Diğer İllerden Batı tarafına bizle yollamak istediğiniz malzemeleri motorla yollayabilirsiniz.Tüm İlçemizin tarihte Osmanlı zamanındaki kullanım yeri ve önemi büyüktür. O zamanki şehrin halini düşünürsek neden bu kadar dışarıda ve uzakta bu işleri kolay yaptığını düşünürsek ateş ve barut maddeleri yanıcı olduğu için uzak bölgeler tercih edildiğini anlıyoruz.

İZMİT KURYE ÇAĞIRIN
CANLI DESTEK KURYE