MOTORLU KURYE 0555 278 23 30

MOTORLU KURYE 0555 278 23 30

MOTORLU KURYE

Motorlu Kurye Hizmeti

Motorlu Kurye hizmeti ile her türlü evrak, belge, fotokopi, gümrük, yedek parça, numune, cihaz, makine parçası, özel evrak yani resmi olan tüm evrakları sizden alıp gitmesi gereken noktaya en hızlı sürede ulaştırıyoruz. Bunun sebebi olarak sizler için bizler  en kısa sürede bulunduğu yerden alıp yanınıza, kapınıza, adresinize getirelim. Bu işler için istediğiniz zaman istediğiniz soruyu bize sorun. 

Motorlu Kurye Servisi

Motorlu Kurye servisi ile her yöne acil gitmesi geren her türlü evrak ve eşyalarınızı uçak kargo ile yerine ulaştırıyoruz. Aradığınız zaman hangi şehre giderse yolluyoruz. İşte yaptığımız iş bu kadar anlatıyoruz. Anlamadıysanız lütfen telefon açınız. Ancak  çoğu noktalara elemanlarımızla motorlu ekiplerince ulaşır. Bu konuda sakın bir şeyden çekinmeyin. Biz size hiç kızmadan cevap vereceğiz.

Motorlu Kurye Sistemi

Motorlu Kurye sistemi ile verdiğiniz gün olarak aynı gün acele ve özel kargo hizmetimiz ile uçak kargo kurye hizmeti veriyoruz. Ama mutlaka sakın çekinmeyin. Vaktinizi boşa harcamayın. Özellikle İzmit, Sakarya, Bursa ve İstanbul arasında bir döngü ile bu dört şehir arasında mükemmel bir çalışma gösteriyoruz. Motorlu kuryeler ile işlerinizin yerine gelmesinin mutluluğunu her daim yaşayın.

  • Normal Acil İzmit Motorlu Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Express Acil İzmit Motorlu Kurye Teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası
  • Çok Acil Acil İzmit Motorlu Kurye Teslimat Süreleri : 90 – 120 dakika arası