İZMİT MOTO KURYE SON ZAMANLARDA AZALAN İŞ HERKESE HAYIRLI İŞLER DİLİYORUZ

İzmit moto kurye ile bizler ne olursa olsun bu kriz ortamında bile kimseyi seçmeden ve kırmadan sizlere daha iyi hizmet sunmak için her gün bir hücrenin ölüp yeniden doğması gibi yeniden yenilenmektedir. Bizler her gün yorgun düşüp evimize geldiğimizde ertesi gün daha da güçlenmiş olarak uyanıyoruz. İşlerin azalması yüzünden zor duruma düşenlere sabır diliyoruz.

İnsanların bir yerden bir yere acil bir şeyi gitmesi gerekiyordu. Bu ihtiyacı fark eden bazı akıl eden girişimci insanlar bu işi düşündüler. Ve başarılı birkaç kişi daha önceleri amatörce yapılan motor  işini resmi hale çalışan bir firma haline getirmişlerdir. İşte bu yoldan para kazanmak için de  bu işi yapan şirketlerini kurmaya başlamışlardır. Böylece büyümüşlerdir.

FARLARINIZI HEP YAKIN VE BİZİMLE  YOLLARINIZ HEP AÇIK OLSUN

Bizler sizlerin önünüzdeki pürüzleri çözmek için varız. Bütün problemleri çözmeye geldik. Fakat yanlış anlamayın havuz problemleri değil. Çocuklarınızın ders problemleri hiç değil. Gerekirse onları da çözeriz ama bizler sizlerin tüm paket taşıma problemlerinizi çözmeye geldik. Bizde eski ve tecrübeli bu işe ilk başlayan ekipte yer aldık.

Bu işi yapmaya başlayan bu yeni firmalar o zamanlar iki üç taneydiler. O günlerde şimdiki büyük firmaların sahipleri çalışacak motorlu eleman bulamıyor ve kendileri çalışıyorlardı. Çünkü motor kullananlar bu işi daha duymamıştı. Daha sonra gelişen ve Hızla büyüyen bu iş bütün sektörle çoğalmaya başlamıştır. Yavaş yavaş her yeri sarmışlardı.

İzmit moto Kurye İle Birlikte Uçak Kargo Hizmeti de Yapmaya Başladık

Sevgili dostlar, gün geçmiyor ki bizler yaptığımız işimizde bir hizmet daha katılmasın. İşte son yıllarda insanların pek bilmediği bir sistem olan uçak kargo sistemini hizmete sunmuş bulunmaktayız. Bilindiği üzere önceleri Anadolu’ya başka illere yollanan tüm kargo ve paketleri biz Şehirler arası kurye ile beraber motosikletlerle gidip bizzat kendimiz teslim ediyoruz.

Lakin son zamanlarda bizlere Anadolu topraklarının daha uzak bölgelerinden istek gelmiştir. Bizde bütün bunları göz önünde bulundurarak sizlere daha yakın olmak için çalışmaya çalışıyoruz. Bu bakımdan  özellikle, Doğu Anadolu ve Karadeniz İç Anadolu bölgelerinden buralara gidip gelmek uzun zaman almaktaydı.

Son yıllarda bu illere açılan kapımız artık Hava Alanları olmuştur

Hatta İzmit kelimesi bile burada yazım kurallarında bile oda yanlış yazılmış işareti olarak altında kırmızı işaret çıkıyor anlamış değilim. Bizlerde bunun sevinci ile ileriye daha umutla bakmayı öğreniyoruz. Çeşitli firmalarda, çeşitli sektörlerde çalışan yüze yakın elamanımız ve yetmişe yakın müşteri günlük elemanlarımız ve beş yüze yakındır.

Bütün bu müşteri portföyümüzle beraber bu realite bu sektörde bir numara olmak için büyüme yolunda ilerliyoruz. Bu yolda en büyük yardımcımız Allah Tealadır. onlara ise sizin teveccühünüz. İstanbul Avrupa yakasında bulunan bir beldedir. Bundan dolayı doğadan şehre, şehirden doğaya hemen geçiş sağlayabilirsiniz.

İZMİT MOTO KURYE HİZMETİ GİT GİDE DAHA DA FAZLA BÜYÜYOR

İzmit moto kurye bizler buraya bağlı ve  hizmet vermek için gittiğimiz yer olan bir çok  alanlarımız ve iş verdiğimiz bölgeler vardır. Biz buradayız sizleri de aramıza bir çay içmeye bekleriz. Çünkü onlar olmasa çalışmazsa biz hiç olmazdık. Allah razı olsun. İşte böyle bir anlayış ile sizlere geliyoruz. Bunun sebebi bir çok meydana gelen olaydır.  Çünkü ne olursa olsun asla bizler bu yolumuzdan dönmeyiz.

Lütfen işimiz ve hizmetlerimiz ile ilgi yorum yapınız.