SON ZAMANLARDA AZALAN İŞ OLARAK HERKESE HAYIRLI İŞLER DİLİYORUZ

Bizler ne olursa olsun bu kriz ortamında bile kimseyi seçmeden ve kırmadan sizlere daha iyi hizmet sunmak için her gün bir hücrenin ölüp yeniden doğması gibi yeniden yenilenmektedir. Bizler her gün yorgun düşüp evimize geldiğimizde ertesi gün daha da güçlenmiş olarak uyanıyoruz. İşlerin azalması yüzünden zor duruma düşenlere sabır diliyoruz.

İnsanların bir yerden bir yere acil bir şeyi gitmesi gerekiyordu. Bu ihtiyacı fark eden bazı akıl eden girişimci insanlar bu işi düşündüler. Ve başarılı birkaç kişi daha önceleri amatörce yapılan motor  işini resmi hale çalışan bir firma haline getirmişlerdir. İşte bu yoldan para kazanmak için de  bu işi yapan şirketlerini kurmaya başlamışlardır. Böylece büyümüşlerdir.

FARLARINIZI HEP YAKIN VE BİZİMLE  YOLLARINIZ HER ZAMAN AÇIK OLSUN

Bizler sizlerin önünüzdeki pürüzleri çözmek için varız. Bütün problemleri çözmeye geldik. Fakat yanlış anlamayın havuz problemleri değil. Çocuklarınızın ders problemleri hiç değil. Gerekirse onları da çözeriz ama bizler sizlerin tüm paket taşıma problemlerinizi çözmeye geldik. Bizde eski ve tecrübeli bu işe ilk başlayan ekipte yer aldık.

Bu işi yapmaya başlayan bu yeni firmalar o zamanlar iki üç taneydiler. O günlerde şimdiki büyük firmaların sahipleri çalışacak motorlu eleman bulamıyor ve kendileri çalışıyorlardı. Çünkü motor kullananlar bu işi daha duymamıştı. Daha sonra gelişen ve Hızla büyüyen bu iş bütün sektörle çoğalmaya başlamıştır. Yavaş yavaş her yeri sarmışlardı.

Lütfen işimiz ve hizmetlerimiz ile ilgi yorum yapınız.

 

 

İZMİT KURYE ÇAĞIRIN
× CANLI DESTEK KURYE