Kurtköy Bölgesi Çevre ve Taraflarını Birazcık Olsun Kısaca Tanıyalım

İstanbul Anadolu Yakasında bulunmaktadır.  Çok büyük bir semttir şuanda. Ama ilerde ilçe olursa şaşılmasın derim. Çünkü ilçe büyüklüğünde kocaman bir alandır. Şuana kadar Pendik İlçesine bağlı bir semttir. Kurtköy bölgesi özellikle inşaat sektöründe çok büyük bir atılım gerçekleştirmiştir. Önceki yıllarda inşaat alanlarının gözde yerlerinden biri halindeyken şu anlarda 2018 tarihleri gibi biraz daha sanki hafiflemiş durumdadır.

Sabiha Gökçen Hava alanı bu bölge içinde yer almaktadır. Bu çevrede bulunan  Hava alanı buraya güç katmıştır. Kurtköy Tem otobanının yanına yapılan ViaPort Avm de burayı bayağı güçlendirmiştir. Gelişme kaydettirmiştir. Burada yapılan yeni oturma yerleşim merkezleri bir çok insanın buraya taşınmasına vesile olmuştur.

Hiç bir Fedakartlıktan Kaçmadan Yolumuza emin adımlarla..

Şehirdışı ve Şehiriçi hizmetlerimiz gün geçtikçe daha da büyüyor. Kurtköy Tem otoban yolundan Hava alanı bölgesinden başlayarak Pendik Çevreyolu köprüsüne kadar devam eder. Ortada Şeyhli bölgesi ve Dolayoba mahalleleri bulunmaktadır. Şeyhli tarafında iş alanları daha fazla bulunur. 

Kurtköy bölgesi Sultanbeyli ilçesi ile yan yana sayılmaktadır. Hemen sınırındadır. Tem oto yolundan hemen Sultanbeyli Sapağından sonra gelir. Çevre yolundan ise ya Pendik sapağından veya Kaynarca sapağından bağlantıdan gelinebilir. Kurtköy Hizmetimiz başarılıdır. Buralarda çok başarılı bir şekilde çalışma gösteriyoruz.

Kurtköy Hizmetimizde Takip Ettiğimiz Yol Haritası Nedir?

Evet bu bölgeler bizim piyasada en çok paket ve dağıtım işi çıkan bölgelerin başında gelir. Fiyat aralıkları burası için bayağı kuryelere göre yüksektir. Çünkü bu bölge, tam arada kaldığı için ekstra bölge olarak listelerde yer almaktadır. Bu piyasanın ilk yıllarında Kartal ilçesinden sonra gelen bölgeler bölge dışı olarak ayarlanmış ve halen böyle devam etmiştir. Çünkü o zamanlar buralara fazla iş yoğunlu olmadığı için geri dönüşler boş olmaktaydı.

Bizler buralara Avrupa Yakasından en az 100 tl fiyata geliyoruz.

Beşiktaş. Maslak, Etiler, Şişli, Levent gibi bölgelerden tabi ki. Genel olarak uzak bölgelere normal kurye gün içi teslimatlarını yaparak çalışmaktayız. Kurtköy bölgesi aslında fena olmayan güzel bir semtimiz dir. Fakat son yıllardaki büyümesi trafiği yoğunlaştırınca buradaki sessizlik te bozulmuş ve doğallığı kaybolmuştur. Semt biraz daha kendinden uzaklaştırmaya başlamış olabilir insanlardan. Fakat genede büyük yaşam alanlarından biri olarak hala yerini korumaktadır.

KURYE ÇAĞIRIN
CANLI DESTEK
tr_TRTurkish
tr_TRTurkish