Hayatın Başımıza Getirdiği Yaşanmışlıklar

Her insanın bir çok gereksinimleri vardır. Bu gereksinimler insanların ihtiyaçlarını ortaya çıkaran ham maddeleridir. Bir kişi hiç bir zaman içinden geçen şeyleri dışarı yansıtmayabilir. Çünkü bazı şeyleri içinde yaşamak ister. Bir çok olayda başımıza gelen durumlardan etkilenebiliriz.  Bir gün bu aracın içinde kendimizin olacağı fikri fazla aklımıza gelmez nedense. Fakat İnşallah bir gün ölmeden gelir.

Bazen yaşadığımız çevrede bir durumu yaşarken sanki o senaryonun daha önce yaşanmışlığı gözlerimizin önünden geçiverir. Yani daha yaşamadan o olayı daha önce yaşamış hissini duyarız. Şimdi şöyle olacak veya böyle olacak diye kafamızdan geçer o olay. Ama biz daha yeni yaşıyoruzdur o anı. Her insan hayat içinde böyle durumları görmekte ve başına gelmektedir. Tekrardan gerçek evimize yani toprağa döneceğiz.

Çalışan İnsanların Emeklerinin Karşılığını Alamaması

Çalışan insan içinde doğanın güzel nimetleri ve yaşanmışlıkların acısı gözlerinin önünden geçerken her şeyin boş olduğunu bir gün anlayacak insanoğlu. Bizler bu hayatı doyumsuz bir şekilde yaşarken bir misafir olduğumuzu ve bu misafirliğin bir gün son bulacağını hiç aklımıza getirmeyiz. Nasıl ki bir insan bir yere gezmeye veya misafirliğe gittiği zaman tekrar geri evine döneceğini biliyorsa işte bizde öyleyiz.

İşte bunun farkında olarak yaşamaya devam eden bir insanın çalışması daha güzel ve daha haz duyarak geçmektedir. Hayatın çeşitli merhalelerinde başımıza gelen bir çok ölüm olayları bizleri hiç etkilemese bile bunu bir gün yaşayacağız. Bazen yolda seyir halindeyken yanı başımızdan geçen mezarlık araçlarına rastlarız sık sık. Kim bilir kimleri taşıyor fakat biz bunu normal bir olay gibi görür yanlarından geçip gideriz.

Kocaeli Motorlu Dağıtım Ve Ulaşım Servisi Doğru Seçim

Bu yolda ilerlerken bizi de çoğu zaman tramvay yolunu kullanarak buradan gitmeyi hedefliyor ve gidiyoruz. Tabi ki genelde buradan gitmenin de yasak olduğunu bildiğimiz için tedirgin oluyoruz. Bazende o tedirginlik bize korktuğumuzun şeyin başımıza gelmesini sağlıyor. Polisler böyle durumlarda bir kenara çekilmiş avını bekleyen yırtıcı hayvan misali pusuya yatmış bizleri beklemekteler. Dolaysıyla sonu. kaçınılmaz oluyor ve biz avcıya yakalanıyoruz ve ceza yiyoruz. Bu durumlar bir çok motor kullanan sürücülerin başına gelmiştir.

İZMİT KURYE ÇAĞIRIN
CANLI DESTEK KURYE