İnsanlara son derece yardımcı Son Zamanlarda Kurulan Motosiklet Yolculuk Paylaşımı Hakkında Yapılan Yanlış Tutumlar

Aynı zamanda insanları bu trafikte bir yerden başka bir yere taşıyoruz. İşte bu motorlu taksi taşıma sistemi yıllar önce bize gelmesi ve devletin destek vermesi gerekirken ve bu trafikte tek çözüm ancak biz motorcular iken çok üzgün olarak ifade edelim ki destek değil her güzel şeyde olduğu gibi ancak köstek oluyorlar. Siz bu sistem için özel olarak yardımcı olmanız gerekirken bu tavrınız amacınız nedir?

Sizlerin tüm işlerinizi biz yapıyoruz. Evinize akşamları yada hafta sonları yemek söylemiyor musunuz sizler? Yada içme suyunuzu kim getiriyor kardeşim. Yada banka kartlarınızı ve kredi kartlarınızı ayağınıza yada kim getiriyor da bize böyle davranıyorsunuz. Gündüz başka akşam başka mı oluyorsunuz, nerede sizin vicdanınız.? Hizmet aldığınız biz emekçilerle neden uğraşıyorsunuz.

Ne yaptınız İstanbul içinde bu zamana kadar bu sistem ile uğraşıyorsunuz.

Kendini bilmez memurlar ceza kesiyor, pusu kuruyor, başka işleri güçleri yok motorcular ile uğraşıyor. Birde insanlara sen teröristsin, sen kaçakçısısın diye korkutup ceza yazmaya çalışıyor. Yolcu kılığında seni arayıp ayağına getiriyor. Ve ceza kesiyor. O kadar memur eksikliğinde bunların başla işleri yok mu ki özel tinle kurulmuş bir sürü araç verilmiş ve onlarca polis maalesef utanıyoruz ki bizler için özellikle para toplamak için bu işe verilmiş.

Yazık değil mi siz bunlara teşekkür edeceğinize. Birde ohal altında insanların telefonlarına el koymalar, telefonlarını karıştırmalar. Allah sizi ıslah etsin başka bir şey demiyorum. Yada Allah belanızı versin diyorum. Evet bu trafiği açan ve insanları iş konusunda rahatlatan işlerini halleden emin olun bizleriz. Her gün bir arkadaşımız sizlere bir şeyler yetiştirmek için vefat ediyor. Hatta yollarda bize kızıyorsunuz ya neden bu kadar hızlı ve acil gidiyorsunuz diye? 

Bizler Ölüyoruz Teker teker Maalesef Hemde sizlerin sürdüğü araçlar altında kalarak

Niye biliyormusunuz sizler sipariş verdiğiniz zaman on dakika içinde iki üç defa şirketimizi arıyor soruyorsunuz , işte bizlerde bundan dolayı acele ediyoruz. Bunlardan dolayı gene sizlerin arabaların salak sürücülerin yüzünden kaza yapıyoruz. Size evinize her şeyi yetiştiryoruz bir düşünün bakalım bizlerin işini? . Eskilerin fırtınası ve bir çok ünlü futbolcu yetiştiren bu güzide klubümüzün tekrar o günlere gelmesi en büyük dileklerimizden biridir

Kategoriler: İZMİT KURYE

İZMİT KURYE ÇAĞIRIN
CANLI DESTEK KURYE