2018 YILLI İÇİNDE YAŞANAN VE ÇOK ÇETİN OLAN BİR KRİZ BİZLERİ DERİNDEN ETKİLEMİŞTİR.

Yaşanan Ekonomik Sorunlar Krizi Kurye Piyasasını Nasıl Ve Ne Kadar Etkiledi. Türkiye tarihi boyunca insanımız bir çok olay devilasyon, zamlar, krizler, darbeler tutuklanmalar ve daha nice olaylar atlatmışlar ve yaşamışlardır.

Bir çok ünlü kriz yaşı geçmiş olanlar insanlar tarafından hatırlanmaktadır. Fakat 2018 yılında olan yaklaşık 17 yıldır aynı partinin iktidarda olası ile daha değişik bir hal almıştır. İşte bu nedenlerle doğan krizin zaten gelmesi belli idi. 

ÇALIŞMA GÖSTERDİĞİMİZ ALANLARDAN BİRİDE ANADOLU HİSARI VE RUMELİ HİSARI BÖLGESİDİR.

Benzin dünyanın en pahallı benzini iken bunun olması kaçınılmazdı. Döviz tarihin en yüksek rakamına yani ülke kuruldu kurulalı en yüksek yere ulaşmış, altın çıkmış borsa düşmüş ve bu keskinliklerden çıkış ve düşüşlerden olayı oluşan piyasa tamamen karambole dönüşmüş ve iflas etmiştir. Bir çok firma kapamış ve küçülmüştür.

İşte bu olaylar açısından bizim piyasada olanlar ve yaşananlar neticesinde bizler çok kötü günler geçirmeye başladık. Kurye işlerimiz tamamen durma neticesine gelmiş ve piyasada bulunan sektördeki firmalar bir bir kapamaya başlamışlar ve kapanmışlardır.

VARLIK GÖSTERDİĞİMİZ İLÇELER, KÖRFEZ, DİLOVASI, GÖLCÜK, KARTEPE VE MERKEZ BÖLGESİDİR.

İşte bu nedenlerden dolayı geçim derdine düşen arkadaşlarımız bu strese dayanamayıp değişik konsantrasyonlardan dolayı kaza yapmışlar, kimi vefat etmiş kimileri sakat kalmış, kimileride motorsuz kalmışlardır.

 İşte bunun sonucu olarak derin düşüncelere dalıp gidenler az eğildir. Bunun üstüne malesef her şey üst üste gelmiş, doğalgaz, elektirik ve benzine yüzde yüzün üzerinde zam gelmesine rağmen hala insanların ekmeği ile oynamaya devam etmişlerdir.

İZMİT KURYE ÇAĞIRIN
CANLI DESTEK KURYE