İzmit moto kurye ile başarıyı yakalamak hayal değil

İzmit moto kurye büyük bir öz veri ile adımlarını sağlam atıyor. Bölge genel olarak kırsal kesim olarak bilinen bölgede hayvancılık ve çiftçilik yaygın olarak devam etmektedir. Sanayi olarak gerçek manada fazla gelişme göstermemiştir.  Bölgenin en önemli yeri burada bulunan F tipi Cezaevinin olmasıdır.

Bölgenin konumu ve önemi hakkında neler biliyoruz?

Bölge insanı çiftçidir, geriye kalanlar ise merkez tarafında işe gidip gelmekte veya oralara yerleşmektedir. Çok üzülerek ifade etmek istiyoruz ki buradan merkeze fazla göç olmaktadır. Nüfusu yaklaşık 2018 yılı ile elli bini aşmış bulunmaktadır. Belkide Kocaeli Kurye ile bu ilinin en küçük nüfusa sahip ilçeleri arasında bulunmaktadır.

İzmit moto kurye fazla zaman harcayıp kaliteli çalışacak

Kocaeli merkeze uzaklığı yaklaşık 50 km civarındadır. Yaz aylarında biraz daha hareketli olan bölge de denize girmek için yerli ve az da olsa yabancı turistler gelmektedir. Bölgede, Kefken, Cebeci, Kerpe gibi plajlar bulunmaktadır. Fakat daha fazla gelişim göstermemiştir. Bizler kırsal alan da olsa buralara rahatça gidiyoruz.

İş potansiyeli olarak nasıl verim alınıyor?

İş potansiyeli olarak bizim sektörde olmak üzere kurye piyasası da çökmüş derecesine kadar gelmiştir. Bizim çalıştığımız sektör olan kurye piyasasında işler tamamen durma derecesine kadar inmiş, ancak büyük firmalar ayakta durmaya çalışmaktadırlar. Bizler yaptığımız işin yarısından fazlası düşmüş ve evimizi geçindiremeyecek hale düşmüşüz.

İstanbul içinde ve dışında nasıl bir iş sürüyor?

Hem İstanbul içinde bu iş daha yeniydi. Ama etkisi çok güçlü oldu. İstanbul içinde bütün şirketlerin hepsine genel olarak evrak taşıyorlardı. Taşımacılık sektörü tüm dünyada bir çok olay herkes için önemli bir yere sahiptir. Bu işi yapanlar artık her yerde bulunuyor. Yani bu olay sizi üzmeyecek ve hasta olmayacaksınız.

İstanbul içinde hizmet verilen bölgeler fark ediyor mu?

Bölge olarak  İstanbul’u sekiz bölgeye ayırmıştır. Fakat şimdi baktığımızda hangi mantıkla yapmışlar bunu çözemiyoruz. Merkez bölgesi ve çevresi altıncı bölge olarak yazmışlar. Trafiğin en yoğun olduğu, Levent, Etiler, Mecidiyeköy, Balmumcu, Ortaköy, Beşiktaş, Fındıklı,  Etiler, Beyoğlu, Karaköy’e  kadar birinci bölge kabul edilmiştir. 

İzmit içinde ve şehirler arası acil hizmet oluyor mu? 

Bu konu ile ilgili daha detaylı bilgileri İzmit acil motorlu kurye yazımızdan okuyabilirsiniz. Sizler için yağmurda, çamurda, karda çalışmak zor olabilir, belkide siz olmazsanız bizim yerimizde çalışmazsınız.

Ama biz mesleğimizin artı ve eksilerini bildiğimiz için her iklim şartında sizlere hizmet veriyoruz. Dediğimiz gibi sizler Güneşli günlerde bizi aramıyorsunuz ama ortalık kar fırtına olunca hemen bizi arıyorsunuz.

Kendinizin çıkamayacağı yollara çoğu kez sizler için biz çıkıyoruz. 

Ne edelim yani uçalım mı? yada kendimizi size gösteremiyoruz bundan dolayıda bir çok kazalar meydana geliyor. Fakat korna çaldığımız zaman bizi kale bile almıyorsunuz. Çoğu zaman gördüğünüz halde gene yol vermiyorsunuz ve üstümüze sürüyorsunuz.

Burada bizim yapabileceğimiz ne var anlamıyorum. Birde üstüne haklı çıkmaya sıkılmadan utanmadan çalışıyorsunuz. Yazıklar olsun böyle davranan sürücülere. Ne yapalım yani artık havada mı gezelim, havadan mı gidelim? uçalım? Gidiyoruz.

 Sizlerden isteğimiz bizi daha çok görerek, saygılı olmanızdır.

Böyle olursanız çoğu şeyin kendiliğinden çözüldüğünü göreceksiniz.Tuzla ilçesinde bizi seçmek isteyenler hız konusunu da hesaba katabilirler. Ayrıca bir başka konu da emanet bize edilen paket güvenliği ve ürün sağlamlığıdır.

Bir çok daha başka kargo şirketinin ürünlere hasar verdikleri her kes biliyor. Özellikle yükleme yaparken sağa sola atıyorlar ürünleri. İnsanlar bunu bildikleri için bizim size bu sunduğumuz özel hizmetlere yönelmişlerdir.

Böylece ürünlerinin kırılmadan dökülmeden teslim ediyoruz

Paketleri sapa sağlam yerine ulaştığından emin olabiliyorlar. İnsanları da rahatlatan ise biz duydukları bu eminlik oluyor işte. İstanbul içinde çalışan bir firma olarak bizler hizmet verdiğimiz insanların her zaman yüzlerinde bir tebessüm isteriz. İşte bunu gördüğümüz zaman işimizi daha güzel yapmanın gururu ile evlerimize dönebiliyoruz. 


Avatar

İZMİT KURYE

İzmit Kurye, https://www.izmitkurye.net

3 yorum

Avatar

admin · 20 Nisan 2019 21:42 tarihinde

Moto Kurye, https://www.motokurye.org

Avatar

admin · 20 Nisan 2019 22:26 tarihinde

Göreviniz benim için yararlı oldu. Kendine yeni bir takipçi buldun. Bunu bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler, aslında neden bahsettiğinizi biliyorsunuz. Aramızda bir link değişimi anlaşması yapabiliriz. Bu konu hakkında ne dersiniz ?
Motorlu Kurye, https://www.alomotorlukurye.com

İZMİT ACİL MOTO KURYE | İZMİT KURYE | 0554 139 57 70 · 30 Nisan 2019 01:30 tarihinde

[…] önce İzmit moto kurye yazımızda detaylı bilgiler vermiştik. Bu ilçede ve şehirde faaliyet göstermek zor olsa da […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İZMİT KURYE ÇAĞIRIN
× CANLI DESTEK