BİZİM İLE YOLDA KALMAYIN  MOTORLARIMIZ İSTANBUL DİYARINA DOĞRU SEFERE ÇIKTI

Türkiye de üzülerek söylüyoruz ki bizim ne olduğunu bilmeyen çok insan var. Hatta sadece İstanbul içinde bile yarıdan fazlası hatta ney yarıdan fazlası onda biri bile bizleri tanımıyor ve bilmiyor. Bizler ise kendimizi insanlara tanımadık üzülerek söylüyoruz bunu yani. Fakat kurye denince insanlarda değişik bir düşünce ve fikir oluşuyor. Ama yavaş yavaş oturmaya başladı bu işler. İşte bu yüzden İzmit tarafında bizim ne olduğumuzu ve ne işle meşgul olduğumuzu bilmeyenler daha fazla. İşte bizim potansiyel müşterilerimiz bunlardır.

Meslek olarak motorlu hemen teslim edilmesi gereken belge ya da paketlerin teslimatını yapma işidir. Bu gün geçtikçe artan hayat telaşı arasında kişi ya da kurumlara yardım ederek işlerini kolaylaştırırlar. Ancak motor kullanan olabilmek için motor ehliyetinden fazlası gerekir çünkü oldukça basit görünse bile bu iş aslında oldukça zor ve yorucudur. İstanbul gibi büyük ve nüfus yoğunluğunun çok yüksek olduğu şehirlerde teslimatı hızlı ve güvenli bir şekilde yapmak daha zordur ve kimi durumlarda tehlikeli bile olabilir.

MOTORCULAR İLE YOLLAR BİZE BİZ YOLLARA AŞİNAYIZ. YOLLARI TANIYORUZ ALIŞTIK.

Bizim  kuruluş amacı İstanbul tarafına veya diğer illere gidecek acil gönderi ve paketleri uzun yol kuryeliği olarak teslim etmektir. Amacımız kısa değilde uzun mesafe olarak çalışmaktır. Çünkü kısa mesafede herkes çalışıyor. Fakat uzun yol kuryeliği yapan çok az sayıda kişi ve firma var. İşte bizler bu boşluğu kapatarak sizlerin değerli işlerinizi uygun ve orta bir fiyatla adreslerine ulaştırmayı İnşallah hedefliyoruz. Bu yolda uzun süredir ön çalışma ve ön hizmet yaparak bu zamana kadar geldik. Artık deneme bitti, gerçek başladı.

Motorlu Eleman Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir Hava şartlarının kötü olduğu özellikle kış aylarında ise bir kazaya karışma riski oldukça artabilir. Bu sebeple motorlu kuryelerin gerekli donanımlara sahip olması gerekir. Motorcuların İş Tanımı Nedir? Daha önce motor servisi hizmeti veren kuruluşlar olmadan önce kişi ve kuruluşlar belge teslimi için kargo şirketlerinden yararlanıyorlardı.

Ancak bu kargo şirketleri teslimatları genellikle en erken bir gün sonra yapıyordu. Acil olarak teslim edilmesi gereken belge ya da paketler olduğunda kişi ya kendisi teslim etmek durumunda kalıyordu ya da kargo şirketlerini kullanarak daha geç teslim ediliyordu

Kategoriler: İZMİT KURYE

İZMİT KURYE ÇAĞIRIN
CANLI DESTEK KURYE