İzmit acil motorlu kurye ile yolumuzda dümdüz ilerliyoruz

İzmit acil kurye mükemmel bir ivme ile çalışmasına devam ediyor. Bölge yapısal olarak düz bir yapıya sahiptir. Son yıllarda çeşitli okul ve hastaneler bölgeye yapılmıştır. Bizde buradan geçerken bazen yoldan saparak buraya uğrar bir çay içeriz. Hayatımızda hem kurye olarak hem de gezgin olarak gezdiğimiz için merak ettiğimiz bölgelere gider gezeriz.

İzmit şehri ve ilçeleri gezilecek bir yer midir?

Evet burası da orta ölçekli gezilecek hiç olmazsa gidilecek yerlerden biridir. Tarihi olarak fazla eskiye dayanmayan yeni sayılacak kadar bir yerleşime sahiptir. Yaklaşık 1930 lu yıllarda varlık göstermeye başlamış bir yerdir. Gün içi hızlı teslimat ve saatlik teslimat yaparak insanlara yardımcı oluyor ve bizlerde kendi bütçemize katkıda bulunuyoruz. 

Özel çalışma olarak neler yapılıyor?

Biz burada devamlı hizmet versek de genel olarak merkez bölgesi ile beraber ortak hizmet veriyoruz. Belediye sınırları içinde servis olarak özel çalışmak veya özel hizmet almak isteyen tüm kurumlarla çalışıp karşılıklı anlaşma yapıyoruz. Böylece insanlara yardım etme konusunda daha geniş bir açıya sahip oluyoruz.

Şehrin içine ve dışına hizmet veriliyor mu?

Burası şehrin dışında olduğu için bazı insanlar bizim yaptığımız iş konusunda biraz bilgi sahibi olmayabilir. Bizler baştan söyleyelim ki hiç bir zaman resmi olmayan ve yasalar içerisinde kanunlarca gönderilmesine izin verilmiş paket ve gönderileri yerlerine taşıyoruz. Sakın ama sakın başka kötü düşünceli insanlar bizim ile ilgili yanlış fikirlere kapılmasın.

Taşımalar resmi ve yasal olarak mı devam ediyor?

Tamamen resmi ve yasal çalışıyoruz bunu da buradan belirtelim. Ancak ilerleyen zamanlarda daha da işlerin biraz daha yoğunlaşacağını tahmin olarak hizmet ediyoruz. Bizler buralara Avrupa yakasından en kısa bir süre içinde geliyoruz. İzmit içinden Beşiktaş. Maslak, Etiler, Şişli, Levent gibi bölgelerden tabi ki paket getiriyoruz.

Teslimatlar nasıl yapılmaktadır?

Genel olarak uzak bölgelere normal moto kurye gün içi teslimatlarını yaparak çalışmaktayız. İstanbul ve Bursa bölgesi aslında fena olmayan güzel bir semtimizdir. Evet İzmit çalışması ile beraber çalışıyoruz. Tüm Kocaeli ilçesinin tüm mahallelerine ayak basmayı düşünüyoruz. Malum burası hem çok büyük bir alana sahip bir ilçe, hemde geniş sanayi olan bir ilçedir.

İzmit içindeki tüm ilçelerde faaliyet var mı?

Daha önce İzmit moto kurye yazımızda detaylı bilgiler vermiştik. Bu ilçede ve şehirde faaliyet göstermek zor olsa da biz inşallah zoru başaracağız. Evet dediğimiz gibi burası büyük bir yüz ölçüme sahip bir alandan oluşmaktadır. Hem sahil kısmında hemde çok yukarıda Tem Otobanın biraz daha yukarılarına doğru uzanan büyük bir alandadır.

Çalışma olarak nasıl bir yöntem sunuluyor? 

Güzel bir şekilde, seviyeli ve ağır ağır olmanın biraz hızlı hali olarak çalışıyoruz. Çok yakın zamanda bütün İstanbul ilçelerine hizmet vermeye başlamayı düşünüyoruz. Şimdilik hedefimiz Tuzla ve Gebze arası ve İzmit bölgesidir. İzmit acil kurye servisi olarak belirledik ve çok şükür bu hedefimize ulaştık.

Bu çalışmalar ne zamandan beri başlamıştır?

Rabbimize hamdolsun. Artık istanbul bölgesinde çalışma olarak Tuzla Hizmetimiz faaliyete girmiş bulunmaktadır. 2017 Ekim  2000 yılında başlayan serüvenimiz bakalım nereye kadar devam edecek inşallah. Bu hizmetler Tuzla taşıma hizmeti olup istenilen paketi adresten alıyoruz. Ve istenilen zamanda gitmesi gereken yerine ulaştırıyoruz.

Bu işler için nasıl bir hizmet sunuyorsunuz? 

Bu iş için tasarlanmış faydalı ve özel bir hizmet veriyoruz. Motor kullanan çalışan bu bizim personeller trafikten etkilenmedikleri için tüm kestirme yolları da biliyorlar. Böylece sizin için paketleri zamanında teslim etme konusunda bir numara çalışırlar. Böylece günün yaşanan tüm yorgunluğunu atabiliyoruz. Siz de bizlerden bir tebessümü esirgemeyin. 


Avatar

İZMİT KURYE

İzmit Kurye, https://www.izmitkurye.net

1 yorum

İZMİT MOTO KURYE | İZMİT KURYE | 0554 139 57 70 · 20 Nisan 2019 22:25 tarihinde

[…] konu ile ilgili daha detaylı bilgileri İzmit acil motorlu kurye yazımızdan okuyabilirsiniz. Sizler için yağmurda, çamurda, karda çalışmak zor olabilir, belkide siz […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İZMİT KURYE ÇAĞIRIN
× CANLI DESTEK