Malesef İşin Gerçeği İstanbul’da Ahh Şu Trafik Çilesi Bitmiyor

Her gün İstanbul trafiğinden bıkmış olarak akşamları evimize dönüyoruz. Harbiden de son yıllarda bizi çok bunaltmaya ve üzmeye başladı bu trafik. Akşama kadar gün boyu motor üstünde her türlü sıkıntıları, kazaları, değişik insanların davranışlarını, müşterilerin saçma sapan davranışlarını sineye çekerek çalışmamız bu kadar bizi ezmiyor. Ama bu trafik bizi psikoloji olarak mafediyor. Bunaltıyor. Her geçen gün daha da yoğunlaşmış bir biçimde hızlanıyor.

Araç kullanan şoförler ise bizden daha çok sıkıldığı aşikar. Ama ufacık işleriniz için sizde araçla bu trafikte yola çıkmasaydınız dememek için de kendimi zor tutuyorum. Fakat ne olursa olsun bu trafiği bir düzene koyma imkanı olduğunu düşünüyorum. Çünkü hangi çağda yaşıyoruz. İsteseler trafiği hafifletiyorlar. Bazen Başbakan, Cumhurbaşkanı falan geçince trafik bitiyor. Ama her zaman böyle çalışmadıkları için de her zaman trafik oluyor. Yoksa çalışsa trafik ile ilgili görevliler asla trafik diye bir şey olmayacağına inanıyorum.

İstanbul İçinde Motosiklet Kullanmak Bizim İçin Çok Zor Olmaktadır

İstanbul ili sınırları içerisinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. 7/24 çalışıyoruz. Neden? Çünkü insanlara hizmet vermek bizim için en önde gelen vazifelerden bir tanesidir. Tabi ki bu işten ekmeğimizi kazanıyoruz. Çünkü bu sektörden para kazanıyoruz. Ama şu bilinmelidir ki bizler ekmeğimizi bu meslekten çıkarmaktayız. Yapacak bizim başka işimiz yok. Bizde buyuz. Ama bize de bir çok insan ve firma ihtiyaç duyuyor. Bizde bunları layıkı ile yerine getiriyoruz.

Değerli İstanbul şehrinde yaşayan veya buraya ziyaret için gelen kardeşlerim. Lütfen bize dikkat edin. Kellemiz koltuğumuzda ve işimizi severek yapıyoruz. Ayrıcada güzel bir hizmet, gerekli bir hizmet sunuyoruz. Araç sürücülerinden çok rica ediyoruz. Yolda çok dikkat edelim çünkü insanların ihtiyaçlarını karşılıyoruz, özel işlerini hallediyoruz, yemeklerini getiriyoruz. Ve daha bir çok yerde biz çalışıyoruz. Bunun için sizler bize biraz daha özen gösterirseniz iyi olur. Yoksa size su bile getirmeyiz.

Tüm Gönderilerinizde Hizmet Amaçlarımız Aynı Sadece Güven Ve Hız

Amacımız hiç kimseye zarar vermeden, helal yönden ekmeğimizi kazanmaktır. Bu yolda elimizden geldiği kadar helal olarak çalışmaya çalışıyoruz. Çünkü başkasına zarar verilerek kazanılan rızık haram rızıktır. Şunu da biliyoruz ki kazandığımız haram paranın bize bir getirisi olmayacaktır. Bizim amacımız akşamleyin sağ salim evimize dönmektir. Ayrıca rızkımızı da helal yollardan kazanmak ve bu yolda çalışmaksa en büyük yolumuzdur.

Bu uğurda bir çok arkadaşımızı verdik. Bunlardan çoğu kendi hallerinde motor süren arkadaşlardı ve dış hatalardan dolayı vefat ettiler. Motorlu elamanlarımız ne olursa olsun servis yaparken insan olarak yaptığımız vazifenin büyüklüğünün farkındayız. Yaptığımız iş gerçekten çok gereken ve lazım bir iştir. Zorluğunun farkındayız

Vazifemizin Önemini Ve Zorluğunu Çok İyi Biliyoruz

Sizler için yağmurda, çamurda, karda çalışmak zor olabilir, belkide siz olmazsanız bizim yerimizde çalışmazsınız. Ama biz mesleğimizin artı ve eksilerini bildiğimiz için her iklim şartında sizlere hizmet veriyoruz. Dediğimiz gibi sizler Güneşli günlerde bizi aramıyorsunuz ama ortalık kar fırtına olunca hemen bizi arıyorsunuz. Kendinizin çıkamayacağı yollara biz çıkıyoruz.

Bizler çalışırken ne kadar agrasifte olsak, ne kadar sinirli de olsak, kimsenin hakkına girmek, kırmak istemeyiz. Ama dışarıda ne kadar çeşit insan olursa olsun onlardan sıyrılarak genede yolumuza varmak istiyoruz.

Sizlerden isteğimiz bizi daha çok görerek, saygılı olmanızdır.

Bizler yollarda trafikte aralardan geçmek zorunda kaldığımız için siz bizi göremiyorsunuz yada kendimizi size gösteremiyoruz bundan dolayıda çok kazalar meydana geliyor. Fakat korna çaldığımız zaman bizi kale bile almıyorsunuz. Çoğu zaman gördüğünüz halde gene yol vermiyorsunuz ve üstümüze sürüyorsunuz. Burada bizim yapabileceğimiz ne var anlamıyorum. Birde üstüne haklı çıkmaya çalışıyorsunuz. Yazıklar olsun böyle davranan sürücülere. Ne yapalım yani artık havada mı uçalım?

Ama şunu da biliyoruz ki, yaptığımız iş basit bir iş değil. Ve çok yararlı bir iş. Bir çok insan bizim yaptığımız bu işe gerçekten de muhtaç ve ihtiyacı vardır. İstanbul içi bir çok piyasanın iş hacmi bizim elimizde dönmektedir. Yani bizlerin elinde.

İstanbul Motorlu Kurye Vakit Kaybetmeden Zamanında Yerine Ulaştırır.

Tam zamanında ulaştırıyoruz. Bize güveninizi asla boşa çıkarmıyoruz. Sözümüz söz. Uçak Kargo Servisine Bilgi almak ve sipariş vermek için bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

KURYE ÇAĞIRIN
CANLI DESTEK
tr_TRTurkish
tr_TRTurkish