SİZLERE SUNDUĞUMUZ HİZMETLERİMİZİ BÖLÜMÜ KISACA ANLATALIM

Bizler İzmit içinde taşıma yapmıyoruz. İki büyük şehir arasındaki bağlantıyı sağlamak için yardımcı oluyoruz. Uzun yol olarak çalışan tek özel firmayız. Sadece bu iki şehir değil. Bazı zamanlar bu şehirlerden diğer büyük şehirlere de yollamanız gereken işleri de götürüyoruz. Kısaca uzak yakın fark etmeden şehirler arası çalışan bir özel kurumdan bahsediyoruz.

HİZMETLERİMİZ KESİNLİKLE ŞEFFAF OLARAK KISA VE NETTİR

Bu yolda hizmetlerimiz başarılı bir uygulama ile sizlere destek vermeye devam ediyor. Kimseye köstek olmuyoruz önüne engel olmuyoruz. Her açıdan insanlara destek oluyoruz. Elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kimseyi üzmeden orta yolda devam ediyoruz. Hiç kimse ile derdimiz ve sıkıntımız yoktur.

Verdiğimiz servislerden bütün müşterilerimiz memnun

Asya yakasında herkese sağlıklı bir yaşam diliyoruz. Bütün verdiğimiz çalışmalarda en fazla değer verdiğimiz ve önem verdiğimiz mesele sağlıktan ibarettir. Bölgede bulunan tüm işte  böyle olan hizmetimiz kapsamında çağrı merkezimize ulaştığınız anda dilerseniz sizin belirttiğiniz işyeri, ev veya konumdan paketiniz teslim alınacaktır.

Acaba 30 Dakikada Ulaşım Garantisi Nasıl Sağlanıyor?

Eğer dilerseniz personellerimizin en hızlı ulaşabilecekleri yerden ihtiyacınız olan işleriniz alınarak teslim edilir. Asya Yakası Kurye hizmetleri içinde özel bir yeri olan bu iş ile ve sayesinde sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmenize yardımcı oluyoruz. Özellikle yaşlılar, evinden çıkamayanlar için sunmuş olduğumuz servisimiz.

İzmit Kurye Olarak Çalışmaktan Gerçekten Çok Huzur duyuyoruz.

İzmit şehrinde firmamız üzerinden hizmet alan müşterilerimiz için sağladığımız 120 dakikada ulaşım garantisi için belirli koşullarımız ve standartlarımız bulunuyor. İkinci aşamada profesyonel olarak hizmet verebilecek personellerimizin kullanımı için son model motosikletler ve tüm teknolojik sistemler sağlıyoruz.

İzmit Motorlu Kurye ile yollarda kalmayın

İzmit Kurye ile teslimattan sonra  gönderilerinde doğru ulaşımın oluşturulması için elektronik navigasyon sistemlerinden faydalanılıyor. İşte bu durumda gereken tüm teknolojik sistemleri ve en kısa ulaşım yöntemlerini kullanarak teslimat adresine ulaşmaktadır. Böylece iki taraf içinde memnuniyet ifadesi bizlerin yüzünü güldürmektedir.

ÖZEL SERVİSİMİZ ACİL ŞEKİLDE HALEN SÜRMEKTEDİR.

Ücret olarak ta yani yollayacağınız bir paketin büyüklüğü, genişliği ve ağırlığı çok daha önemlidir. Buna göre fiyatlar belirlenmektedir. Fakat bu doğrultuda sizler istediğiniz bir çok şeyi uçakla yollama imkanınız vardır. Bazı yollanan maddeler ve eşyalar arasında, canlı olan hayvanlar, kuş, kedi, köpek gibi. Bunlar uçakta taşınıyor artık.

Rızık Allah tan Deyip Bismillah İle Yola Çıkıyoruz

Her türlü vefat etmiş yakınınız için cenaze yollanabilir. Acil olarak özel organ nakli özel soğuk kutusunun içinde ve  ilik nakli gibi bir çok şeyleri yollama imkanlarınız bulunmakta. İşte boşuna boş yere zaman kaybetmeyin. Yani anlatmaya çalıştığımız bu hizmet ile hava yolundan sizlere gün içinde bir kaç saat içinde bir paketiniz elinizde olacaktır.

Amacımız çok hızlı hareket etmek bu şekilde olmaktadır.

Bu şekilde olan bütün teslim edilmesi acil ya da sınırlı zaman durumlarında en güvenilir ve en hızlı taşıma yöntemidir. Bu doğrultuda adresinizden alıp gideceği adrese teslimat yapmaktayız. Verdiğimiz ücret içinde tüm masraflar ve kargo dahil ve kdv dahil fiyatıdır. İstanbul’da bulunan ve trafiğin zaman zaman oldukça yoğun bölgeleri vardır.

Kalabalık olduğu bilinen bir bölgede servis vermek

Yoğun olan bu bölgede yapılan hizmetleri de ortalama fiyattan biraz daha pahalı oluyor. Bizler onların yerine adresten paketlerini alıyoruz ve teslim ediyoruz zaten. Ayrıca tam bir moto kurye firmamız tecrübeli sürücüleri ile müşteri memnuniyetine önem veren politikaları ile hizmetini üstün kalite ile müşterilerine sunmaktadır. 

 

Güzel yorumlarınızı bekliyoruz. Fikirleriniz bizim için önemlidir.