SİZLERE SUNDUĞUMUZ HİZMETLERİMİZİ BÖLÜMÜ KISACA ANLATALIM

Bizler İzmit içinde taşıma yapmıyoruz. İki büyük şehir arasındaki bağlantıyı sağlamak için yardımcı oluyoruz. Uzun yol olarak çalışan tek özel firmayız. Sadece bu iki şehir değil. Bazı zamanlar bu şehirlerden diğer büyük şehirlere de yollamanız gereken işleri de götürüyoruz. Kısaca uzak yakın fark etmeden şehirler arası çalışan bir özel kurumdan bahsediyoruz.

Bu yolda hizmetlerimiz başarılı bir uygulama ile sizlere destek vermeye devam ediyor. Kimseye köstek olmuyoruz önüne engel olmuyoruz. Her açıdan insanlara destek oluyoruz. Elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kimseyi üzmeden orta yolda devam ediyoruz. Hiç kimse ile derdimiz ve sıkıntımız yoktur.

HİZMETLERİMİZ KESİNLİKLE ŞEFFAF OLARAK KISA VE NETTİR

Asya yakasında herkese sağlıklı bir yaşam diliyoruz. Bütün verdiğimiz çalışmalarda en fazla değer verdiğimiz ve önem verdiğimiz mesele sağlıktan ibarettir. Bölgede bulunan tüm  hizmetimiz kapsamında çağrı merkezimize ulaştığınız anda dilerseniz sizin belirttiğiniz işyeri, ev veya konumdan paketiniz teslim alınacaktır.

Eğer dilerseniz personellerimizin en hızlı ulaşabilecekleri yerden ihtiyacınız olan işleriniz alınarak teslim edilir. Asya Yakası Kurye hizmetleri içinde özel bir yeri olan bu iş sayesinde sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmenize yardımcı oluyoruz. Özellikle yaşlılar, evinden çıkamayanlar için sunmuş olduğumuz servisimiz.

Güzel yorumlarınızı bekliyoruz. Fikirleriniz bizim için önemlidir.

 

İZMİT KURYE ÇAĞIRIN
× CANLI DESTEK KURYE