Hızlı Motorlu Kurye İle Rüyanız Gerçek Oluyor

Uzun yıllardan itibaren sürdürdüğümüz hizmet içerisinde bir çok şeyi sizlere yansıtmak ve anlatmak istiyoruz. Bu bağlamda bir çok Kurye meselesini buradan çeşitli makaleler yazarak sizlere anlatıyoruz ve daha da anlatmaya çalışacağız. Bu makalelerin çoğunu da internet sitelerinde aramalarda ön sayfalara çıkması için yazıyoruz. Çünkü bu arama motorları bizden bunları istemektedir. Bizler elimizden geldiği kadarıyla sizlere yararlı ve gerçek bilgiler sunmaya çalışıyoruz. Başımızdan geçen olayları ve bu sektördeki doğruları yazmaya gayret ediyoruz. Bilmiyorum kaç kişi girip bu makaleleri okur ama bizler yazıyoruz işte.

Acil olarak hizmet veren motosikletli elemanlara denmektedir. Bu arkadaşların motorları daha büyük ve daha kuvvetli ve daha hızlıdır. Normal olarak bir paketin bir adresten alınıp en kısa zamanda başka adrese teslimatı işidir. Acil işler aslında aynı kişilerdir. Acil ile express  hizmeti aslında ikisi de aynı anlama gelmektedir. Bu iki isimde de gönderi çağırdığınız zaman, bu eleman normal olarak diğer hizmetlerden iki kat daha hızla alınıp verilmektedir. Acil çalışmanın faydaları arasında size vakit kazandırmak ve size daha fazla kar kazandırmak olsa da aslında risk bakımından bizler için daha fazla bir oran teşkil etmektedir.

Gönderilerinizde Vakit Kazanmak İstiyorsanız Biz Varız

Birde bunun en yüksek seviyedeki Özel hizmeti vardır. Bu hizmet ise özel hizmeti olup, çok özel işlerinizde kullanılmaktadır. Çok acil ve çok özel işiniz olduğunda o iş için özel bir motorcu çağırıyorsunuz. Bu elemanımız o işi en kısa zamanda hallederek sizin ihtiyacınızı gideriyor. Bu iş kısa mesafeli işler olduğu gibi, uzun mesafeli işlerde olabilir. Bizler bu elemanlarımızı çok bilgi olanların dan seçerek bu işlri özellikle onlara veriyoruz. Motosiklet üzerinde uzun km yapmış bu arkadaşlar artık görecekleri bir çok şeyi bu meslekte gördükleri için fazla tecrübeelrinden dolayı fazla zorlanmamaktadırlar. Bundan dolayı işlerimiz geç kalmaz.

Mesela bir yerden bir adrese çok ama çok acil bir malzeme veya bir şey gelecekse işte vip olarak çağırıyorsunuz. Veya şehirlerarası bir şey mi yollayacaksınız işte vip veya bir günlüğüne veya yarım günlüğüne motorlu eleman mı lazım işte size  vip özel 7/24 hizmet vermektedir. Aynen bazen bizlere uzak İstanbul dışındaki yakın şehirlere bu tür işler çıkmaktadır. Bu işleri en çok Bursa, İzmit, Sakarya, Tekirdağ gibi şehirlere yapmaktayız. Genel olarak bu illere giden malzemeleri İstanbul içinden alıyoruz.

 Acil Moto Kurye Servisi Hakkında Ne Gibi Servisler Bulunuyor

Bu sektördeki  firmalarının acil diye adlandırdığı bir servistir. İki katı ücret talep edilir. Ama malesef değerli arkadaşlar birçok kurye firması acil dediği halde ve acil ücreti nakit aldığı halde üzülerek söylüyorum ki acil olarak teslim etmiyorlar. Hep yalan üstüne yalanlar konuşarak müşterileri aldatıyorlar. Ben bunlara şahit olduğum için inanın çok üzülüyorum. Ama insanlık işte böyle ne yapalım. Arada yağmur, çamur , karda tabi aksaklıklar olacak ama hep değil.

Değerli insanlar, siz siz olun hiç bir insana acele iş yaptırmaya kalkışmayın. Yani acil olduğunu belirtin fakat durmadan arayarak onları sıkıştırmayın. Bu o arkadaşın sonu olabilir özellikle bizim piyasa da. İlk yapacağınız olay o arkadaşa güvenmek ve yolda onu aramamak. Çünkü devamlı arandığında yolda panik yapma ihtimali ve kaz riski normal günlerin çok üstündedir. Yaşadıklarınızı insanlara yaşatmayın.

Başarılı Olmak Bizim Diğer Adımızdır. Başarımız Sürekli ve devamlıdır.

Başarılarımızda ki sırrımızın en önemlisini sizinle paylaşmak istiyoruz. Bunun en baştaki neticesi olarak sizlere hizmetimizin yüksek oranda gerçekleşmesi ancak ve ancak güvenli bir sürüş modeli ile gerçekleşmektedir. Yani tüm elemanlarımıza güvenli sürüş tekniği dersleri verilmektedir. Bu derslerin iki yönlü olarak çalışması mevcuttur. Birinci aşamada ilk olarak çalışanlarımıza alanında ve dalında uzman yöneticilerimizin veya dışarıdan firmamıza davet ettiğimiz uzman kişilerin altı aşamada sunulan seminerleri ile başlamaktadır. Daha sonra ise sahada özel çalıştığımız kursların sürüş alanlarında etkin teknik ve dersleri vermekteyiz.

İZMİT KURYE ÇAĞIRIN
CANLI DESTEK KURYE