İZMİT KURYE 0554 139 5770

İZMİT KURYE 0554 139 5770

İZMİT KURYE HAKKIMIZDA

İZMİT KURYE TARİHTE GEÇMİŞİMİZ VE KURULUŞ AMACIMIZ

İzmit Kurye uzun yıllardan itibaren faaliyet gösteriyoruz. Yaklaşık 2010 yılından itibaren bu piyasa tam içinde hizmet vermekte olan şirketimiz son derece büyüme göstererek bu seviyelere gelmiş bulunmaktadır. Başarımız asla tesadüf değildir. 

İzmit Kurye ile bizler bu işe atılırken bu duruma kadar ulaşabileceğimizi bile tahmin bile edemezken bir motosiklet ile bir elemanla bu işe başlarken şimdiki durumumuza çok şükür Rabbimize ham dolsun diyoruz. Çünkü hala ayakta çalışıyoruz.

İZMİT KURYE GÜN GEÇTİKÇE SAYIMIZ DAHA DA ARTMAYA DEVAM EDİLİR

İzmit Kurye sektör dediğimiz gibi çok uzun zamandır çalıştığımız bu piyasada hazırda şehirler arası olarak çalıştırdığımız eleman sayımız son derece kaliteli ve tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır. Şuanda çalışan faal eleman sayımız 15 kadardır.

İzmit Kurye İnşallah ilerleyen daha zamanlarda daha fazla sayıya çıkmaya gayret ediyoruz. İsteyen herkes akıllı telefondan yada internet tek bir tuşla istenilen hizmete kolaylıkla erişebilme noktasına geldi. İşte her kes istediği şeyi nette aratıyor.

İzmit Kurye olarak sizlere nasıl bir çalışma yöntemimiz vardır?

İzmit Kurye sevgili arkadaşlar sizler için normal ama bizim için çok önemli ve sevinçli bir haberi vermekten onur duyuyoruz. Bundan sonra tüm İstanbul geneli ilçelerde çalışmalar başlamış ve hep hazır bulunuyor. Sizler için göreve hazırız.

İzmit Kurye Burada da hizmete başladık Allah’a çok şükürler olsun. Şehiriçi Kurye olarak yani İstanbul içindeki ilçe, bölge, semt ve mahallelerde ve özellikle Şehirler arası olarak tüm şehirlere İstanbul dan hizmet vermeye başladık.

İZMİT KURYE YÜRÜDÜĞÜMÜZ AYNI YOLDA DERS ALARAK İLERLİYORUZ

İzmit Kurye son zamanlarda bu hizmetlerden en çok talep edilenlerden biri de motorlu iş taşımacılığı olmuştur. Daha çok evlere yemek servisinde kullanılan bu hizmet motorlu kurye servisimiz ile artık plaza ve ofisler arası evrak taşımacılık da kullanılmaya başlandı.

İzmit Kurye Yoğun işlek trafikte bir yerden bir yere gitmenin zor olduğu burada çalışması ile teslim edilmesini istediğiniz belge ve evraklarınız en kısa sürede yerine ulaşıyor. Yüzleri bulan motorlu servis elemanları ağımızla onlarca şirkete hizmet sağlamaktayız.

İzmit Kurye söz verdiği hangi sektörlerde hizmet veriyoruz?

İzmit Kurye Yaklaşık olarak bu sektör içinde yapılan hangi iş dalı olursa olsun, o iş dalında hizmet veren özel firmalara motor ve çalışan personel de kiralık olarak sağlıyoruz. Hem elemanı, hem motoru ile birlikte hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

İzmit Kurye Hiç bir masrafına ve tüm parasına karışmadan sadece size hizmet eden bir sistem. Firma olarak dağıtım ve kargo hizmeti veriyoruz. Motorlu elemanlarımız  ile beraber paket ve evraklarınızı zamanında teslim alıp teslime diyoruz.

Piyasada çalışan bütün İzmit Motorlu Kuryeler nasıl giyiniyorlar? 

İzmit Kurye bunun yanında ayak, kol ve bel korumaları ve eldiven takmaları için uyarıda bulunuyoruz. Bizde özellikle motora binerken etkin koruma ve kıyafetle dışarı çıkıyoruz. Motorlu taşıma hizmeti her geçen gün artan ilgi ile hizmet vermektedir.

İzmit Kurye Evrak, ilaç ya da diğer ticari ürünlerin bir yerden başka bir yere taşınması için kullanılan yöntemlerin en hızlısı olarak görülmektedir. Bu işlemler için kullanılan motosikletler işlemleri çok daha kolay hale getirmektedir.

İZMİT KURYE MOTOSİKLETLERİN EN KÜÇÜK ARAÇ OLMASI

İzmit Kuryegönderi ulaşımı sağlanırken personellerimiz belirtilen bu süre içerisinde acil ve hızlı kurye gönderisinin adresine tam olarak ulaşması için yüksek özen göstermektedir. Örneğin, İzmit merkez ilçesinde bu hizmetleri verilirken firmamız hızlı olur.

İzmit Kurye Özellikle müşterilerimize acil hizmetlerinde 30 dakika gibi bir süre garantisini tamamen sağlamaktadır. Bilhassa özel ve önemli evrakların gönderiminin oluşturulması için bu süre geçerlidir. Bizler bu yolda en hızlı çalışan firmayız.

İzmit Kurye ile ilgili lütfen işimiz ve hizmetlerimiz ile ilgi yorum yapınız

 

  • İzmit Kurye size Acil Kurye hizmeti sağlıyor. Hızlı Kurye hizmeti
  • Normal İzmit Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Express İzmit Kurye Teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası
  • Vip Acil İzmit Kurye Teslimat Süreleri :  60 – 90 dakika arası
  • Moto Kurye gönderileri için : 0554 139 57 70 – 0850 305 15 84 ulaşın
  • Kar, yağmur, olumsuz şartlar ve trafik teslim sürelerini değiştirebilir

 

İZMİT KURYE 0554 139 5770

İZMİT İSTANBUL KURYE HİZMETİ – 0555 278 23 30