TARİHTE GEÇMİŞİMİZ VE KURULUŞ AMACIMIZ

Uzun yıllardan itibaren faaliyet gösteriyoruz. Yaklaşık 2010 yılından itibaren bu piyasa tam içinde hizmet vermekte olan şirketimiz son derece büyüme göstererek bu seviyelere gelmiş bulunmaktadır. Başarımız asla tesadüf değildir. 

Bizler bu işe atılırken bu duruma kadar ulaşabileceğimizi bile tahmin bile edemezken bir motosiklet ile bir elemanla bu işe başlarken şimdiki durumumuza çok şükür Rabbimize ham dolsun diyoruz. Çünkü hala ayakta çalışıyoruz.

GÜN GEÇTİKÇE SAYIMIZ ARTMAYA DEVAM EDİLİR

Sektör dediğimiz gibi çok uzun zamandır çalıştığımız bu piyasada hazırda şehirler arası olarak çalıştırdığımız eleman sayımız son derece kaliteli ve tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır. Şuanda çalışan faal eleman sayımız 15 kadardır.

İnşallah ilerleyen daha zamanlarda daha fazla sayıya çıkmaya gayret ediyoruz. İsteyen herkes akıllı telefondan yada internet tek bir tuşla istenilen hizmete kolaylıkla erişebilme noktasına geldi. İşte her kes istediği şeyi nette aratıyor.

Nasıl bir çalışma yöntemimiz vardır?

Sevgili arkadaşlar sizler için normal ama bizim için çok önemli ve sevinçli bir haberi vermekten onur duyuyoruz. Bundan sonra tüm İstanbul geneli ilçelerde çalışmalar başlamış ve hep hazır bulunuyor. Sizler için göreve hazırız.

Burada da hizmete başladık Allah’a çok şükürler olsun. Şehiriçi Kurye olarak yani İstanbul içindeki ilçe, bölge, semt ve mahallelerde ve özellikle Şehirler arası olarak tüm şehirlere İstanbul dan hizmet vermeye başladık.

YÜRÜDÜĞÜMÜZ AYNI YOLDA DERS ALARAK İLERLİYORUZ

Son zamanlarda bu hizmetlerden en çok talep edilenlerden biri de motorlu iş taşımacılığı olmuştur. Daha çok evlere yemek servisinde kullanılan bu hizmet motorlu kurye servisimiz ile artık plaza ve ofisler arası evrak taşımacılık da kullanılmaya başlandı.

Yoğun işlek trafikte bir yerden bir yere gitmenin zor olduğu burada çalışması ile teslim edilmesini istediğiniz belge ve evraklarınız en kısa sürede yerine ulaşıyor. Yüzleri bulan motorlu servis elemanları ağımızla onlarca şirkete hizmet sağlamaktayız.

Hangi sektörlerde hizmet veriyoruz?

Yaklaşık olarak bu sektör içinde yapılan hangi iş dalı olursa olsun, o iş dalında hizmet veren özel firmalara motor ve çalışan personel de kiralık olarak sağlıyoruz. Hem elemanı, hem motoru ile birlikte hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

Hiç bir masrafına ve tüm parasına karışmadan sadece size hizmet eden bir sistem. Firma olarak dağıtım ve kargo hizmeti veriyoruz. Motorlu elemanlarımız  ile beraber paket ve evraklarınızı zamanında teslim alıp teslime diyoruz.

Motorlu Kuryeler nasıl giyiniyorlar? 

Bunun yanında ayak, kol ve bel korumaları ve eldiven takmaları için uyarıda bulunuyoruz. Bizde özellikle motora binerken etkin koruma ve kıyafetle dışarı çıkıyoruz. Motorlu taşıma hizmeti her geçen gün artan ilgi ile hizmet vermektedir.

Evrak, ilaç ya da diğer ticari ürünlerin bir yerden başka bir yere taşınması için kullanılan yöntemlerin en hızlısı olarak görülmektedir. Bu işlemler için kullanılan motosikletler işlemleri çok daha kolay hale getirmektedir.

MOTOSİKLETLERİN EN KÜÇÜK ARAÇ OLMASININ DEZAVANTAJLARI

Motosikletlerin daha hızlı ve daha küçük araçlar olması bu noktada avantaj sağlamaktadır. Gitmesi gereken yere trafikte takılmadan ulaşırlar. Bizim bu motosikletlerin bu avantajını kullanarak işlemlerini hızlı şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Ancak motosikletler taşıma ve nakliye işlemleri için tasarlanmamış olan araçlardır. Bu araçlar ile trafiği ve  elemanını riske atmadan kurye taşıma yapabilmek için belli bazı sınırlar bulunmaktadır. İşte bu sınırlar bizleri biraz zorluyor.

Taşınması zor paketler nasıl taşınıyor ?

İşte bu nakliye ve taşıma işlemlerinde sorun yaşanmadan teslimat yapabilmek için hacim ve ağırlık olarak sınır uygulamaktadır. Ağırlık olarak sınır yaklaşık on kilo şeklinde herkes ve firma tarafından belirlenmiştir. Bundan sonrası tehlikeli. 

Bu ağırlığın üzerinde yapılacak taşıma işlemleri sorun oluşturabileceği için bu konuda teslimat gerçekleştirilemeyecektir. Hacim olarak da motosikletin taşıyamayacağı kadar büyük olan şeylerin taşınması mümkün değildir.

Gönderiler nasıl teslim oluyor?

Gönderi ulaşımı sağlanırken personellerimiz belirtilen bu süre içerisinde acil ve hızlı kurye gönderisinin adresine tam olarak ulaşması için yüksek özen göstermektedir. Örneğin, İzmit merkez ilçesinde bu hizmetleri verilirken firmamız hızlı olur.

Özellikle müşterilerimize acil hizmetlerinde 30 dakika gibi bir süre garantisini tamamen sağlamaktadır. Bilhassa özel ve önemli evrakların gönderiminin oluşturulması için bu süre geçerlidir. Bizler bu yolda en hızlı çalışan firmayız.

Bu acil siparişlerin adresine ulaştırılması

Paket, malzeme gönderilerinin vaktinde yerine ulaştırılması veya tam zamanlı gönderilerin oluşturulması için personellerimiz her şeyi yapmaktadır. Gereği ne lazımsa her kes yapar ama bizler gereğinden fazla iş yaptığımıza inanıyoruz.

Öncelikle firmamız üzerinde çok acil yani vip hizmet olarak servis verecek personeller seçilirken yüksek hassasiyet gösteriliyor ve bu sayede doğru kişilerin hizmet vermesi ile kalite sağlanıyor. Bu kaliteden hiç bir zaman ödün vermeyeceğiz İnşallah.

 

Lütfen işimiz ve hizmetlerimiz ile ilgi yorum yapınız.