TARİHTE GEÇMİŞİMİZ VE KURULUŞ AMACIMIZ

Uzun yıllardan itibaren faaliyet gösteriyoruz. Yaklaşık 2010 yılından itibaren bu piyasa tam içinde hizmet vermekte olan şirketimiz son derece büyüme göstererek bu seviyelere gelmiş bulunmaktadır. Bizler bu işe atılırken bu duruma kadar ulaşabileceğimizi bile tahmin bile edemezken bir motosiklet ile bir elemanla bu işe başlarken şimdiki durumumuza çok şükür Rabbimize ham dolsun diyoruz. Çünkü hala ayakta çalışıyoruz.

GÜN GEÇTİKÇE SAYIMIZ ARTMAYA DEVAM EDİLİR

Sektör dediğimiz gibi çok uzun zamandır çalıştığımız bu piyasada hazırda şehirler arası kurye olarak çalıştırdığımız eleman sayımız son derece kaliteli ve tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır. Şuanda çalışan faal eleman sayımız 15 kadardır. İnşallah ilerleyen daha zamanlarda daha fazla sayıya çıkmaya gayret ediyoruz. İsteyen herkes akıllı telefondan yada internet tek bir tuşla istenilen hizmete kolaylıkla erişebilme noktasına geldi.

YÜRÜDÜĞÜMÜZ AYNI YOLDA DERS ALARAK İLERLİYORUZ

Son zamanlarda bu hizmetlerden en çok talep edilenlerden biri de motorlu iş taşımacılığı olmuştur. Daha çok evlere yemek servisinde kullanılan bu hizmet, Şişli motorlu servisimiz ile artık plaza ve ofisler arası evrak taşımacılığında da kullanılmaya başlandı. Yoğun işlek trafikte bir yerden bir yere gitmenin bile zor olduğu Şişli’de artık Şişli çalışması ile teslim edilmesini istediğiniz belge ve evraklarınız en kısa sürede yerine ulaşıyor.

 

İZMİT KURYE ÇAĞIRIN
× CANLI DESTEK KURYE