GÖLCÜK ARTIK  GÖLCÜK KURYE İLE BOYNU BÜKÜK KALMAYACAK

Uzun zamandır hizmet vermeyi düşündüğümüz yerlerin başında gelen buraya servis vermeye başladık. Bunun için içten söylemek gerekirse gerçekten de çok sevinçliyiz. Şöyle bir baktığımız zaman bu bölge gerçekte bana boynu bükük geliyor. Anı sanı anılmayan ve adı duyulmayan bir yer sanki. Hele şu son 1999 depreminden sonra burası sanki kendi haline terk edilmiş garip bir yer olarak kalmış gibi geliyor bana bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz.  Belki de bana öyle geliyor.

Bu bölge içinde bir çok alana dışarıya olarak servis veriyoruz. Özellikle burada bulunan büyük firmalar Ford Otosan gibi firmaların işlerini İstanbul ve Bursa olmak üzere makina parçaları olsun başka malzemeler olsun bunları uzak yerlere teslim ediyoruz. Aslında daha çok bizler uzun mesafe çalışıyoruz.

GÖLCÜK BÖLGESİ VE İZMİT İÇİNDEKİ YERİ VE ÖNEMİ HAKKINDA BİLGİLER

Burası İzmit ilinin ilçelerinden biri olup deniz kenarı boyunca uzayan bir bölgemizdir. Dediğimiz gibi 99 depreminde çok yara almış bir bölgedir. Hala yaralarını sarmaya çalışıyor diyebiliriz. İzmir merkez bölgesinin körfez dediğimiz yerinden o yarım adadan deniz bitiminden tekrar Yalova tarafına doğru döndüğümüz zaman başlar Değirmendere bölgesine kadar devam eder. Tam karşı tarafı ise Derince bölgesidir. Yani denizin tam karşı yakası. İşte bizler bu bölgelerde özellikle uzun mesafeler olmak üzere kurye hizmeti veriyoruz.

Bu bölge son yıllarda yavaş yavaş gelişmeye çalışmaya başlamış ve büyümeye devam etmektedir. Deniz kenarında olması nedeniyle biraz daha önem kazanan ilçenin sanayi olarak büyümesi daha ileri yıllara dayanması beklenmektedir. Fakat geçmişinden ders almayan hiç bir toplum asla ayakta duramaz.

GÖLCÜK MOTO KURYE

GÖLCÜK MOTO KURYE

KURYE ÇAĞIRIN
CANLI DESTEK
tr_TRTurkish
tr_TRTurkish