Gönderilerde Vakit Kazanmak Ve Çabuk Olmasını İstiyorsanız Biz Varız

Bu iki isimde de gönderi çağırdığınız zaman, bu eleman normal olarak diğer hizmetlerden iki kat daha hızla alınıp verilmektedir. Acil çalışmanın faydaları arasında size vakit daha kazandırmak ve size daha fazla kar kazandırmak olsa da aslında risk bakımından bizler için daha fazla bir oran teşkil etmektedir. Genel olarak bu illere giden malzemeleri İstanbul içinden alıyoruz. İşte böylece devir daim ile işler yürüyor.

 Bu sektördeki firmalarının acil diye adlandırdığı bir servistir çabuk servis

Bizi Çabuk veya bir şey gelecekse işte vip olarak çağırıyorsunuz. Veya şehirler arası gidecek bir şey mi yollayacaksınız işte vip veya bir günlüğüne veya yarım günlüğüne motorlu olan eleman mı lazım işte size  vip özel 7/24 hizmet vermektedir. Aynen bazen bizlere daha uzak İstanbul dışındaki yakın şehirlere bu tür işler çıkmaktadır. Bu işleri en çok Bursa, İzmit, Sakarya, Tekirdağ gibi şehirlere yapmaktayız.

Bizler hayatımızda her zaman olan Motosiklet kullanmasını seviyoruz.

15 yıllık yönetimin geldiği durum maalesef budur. Yani yapabileceğimiz bir çok şey var ama artık iş işten geçmiş diye düşünüyorum. Bundan dolayıda gene parası olan zenginler bu devilasyonla zenginliklerine zenginlik katmışlar ve daha zengin olmuşlardır. Bu hep böylemi gidecek.? Böylece uzun zamandır işte bu turlardan birinde toplanıp konuşmalarımızda bu işi yapmaya karar verdik.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İZMİT KURYE ÇAĞIRIN
× CANLI DESTEK KURYE