FİRMAMIZ TARİHİNDE GİTTİĞİMİZ 500 ÜNCÜ İLÇE GÜCÜMÜZÜ GÖSTERDİK

Başiskele Kocaeli ilinin bir ilçesidir. Burası Bursa ile sınır bir vaziyette bulunmaktadır.  Bursa şehrinin İznik ilçesine daha yakın sınırları bulunur. Ayrıca bir taraftan da Sakarya ili ile sınırı bulunmaktadır. Sakarya’nın Pamukova tarafına kadar uzanmaktadır. Diğer taraftan İzmit merkez ve Kartepe bölgesine ve diğer taraftan ise Gölcül ilçesine komşudur. Yaklaşık nüfusu 100 bin civarında 2015 yılı itibariyle tahmin edilmektedir. Son 2018 yılı itibariyle ise bu rakamın üstünde olduğu düşünülmektedir. Burası 2008 sekiz yılında bazı köy ve mahallelerin birleşmesi ile belediye olmuş bir bölgedir.

Bölgenin yüzde atmıştan fazla bir bölümü ormanlık alan olarak oluşmuştur. Fakat inşallah ilerleyen yıllarda da bu oran düşmez ve devam eder diye temenni ediyoruz. Toplam olarak 37 mahalleden oluşmaktadır.

Bölge bağlı olduğu şehrin yüzde beş olarak katkıda bulunan bir yerdir.  Adını burada bulunan bir iskeleden almıştır. Burada bulunan iskele bölgede kurulan ilk limanlardandır.

BÖLGEMİZİN BÜYÜKŞEHİR İÇİNDEKİ YERİ VE GELİŞİMİ  HAKKINDA KISA BİLGİLER 

Ve tarihi olarak ta eski zamanlara dayanır. Bizler buradaki çalışmalarımızı sadece ilçe içinde değil ilçe dışında olmak üzere sürdürüyoruz. Yani daha çok dışarıdan buraya gelen acil paketleri ve acil kargo gönderileri olarak hizmet veriyoruz. Fakat buradan iç kısma değil de ilçe dışına ve başka şehirlere her hangi bir şey yollamak isteyen tüm kurum, kuruluş, özek ve tüzel kişiliklere hizmet veriyoruz. Gün içi hızlı teslimat ve saatlik teslimat yaparak insanlara yardımcı oluyor ve bizlerde kendi bütçemize katkıda bulunuyoruz.

Biz burada devamlı hizmet versek te genel olarak merkez bölgesi ile beraber ortak hizmet veriyoruz. Belediye sınırları içinde kurye olarak özel çalışmak veya özel hizmet almak isteyen tüm kurumlarla çalışıp karşılıklı anlaşma yapıyoruz. Burası şehrin dışında olduğu için bazı insanlar bizim yaptığımız iş konusunda biraz bilgi sahibi olmayabilir. Bizler baştan söyleyelim ki hiç bir zaman resmi olmayan ve yasalar içerisinde kanunlarca gönderilmesine izin verilmiş paket ve gönderileri yerlerine taşıyoruz. Sakın ama sakın başka kötü düşünceli insanlar bizim ile ilgili yanlış fikirlere kapılmasın. Tamamen resmi ve yasal çalışıyoruz bunuda burdan belirtelim.

BAŞİSKELE MOTO KURYE

BAŞİSKELE MOTO KURYE

KURYE ÇAĞIRIN
CANLI DESTEK
tr_TRTurkish
tr_TRTurkish