2018 YILLI İÇİNDE YAŞANAN VE ÇOK ÇETİN OLAN BİR KRİZ BİZLERİ DERİNDEN ETKİLEMİŞTİR.

Yaşanan Ekonomik Sorunlar Krizi Kurye Piyasasını Nasıl Ve Ne Kadar Etkiledi. Türkiye tarihi boyunca insanımız bir çok olay devilasyon, zamlar, krizler, darbeler tutuklanmalar ve daha nice olaylar atlatmışlar ve yaşamışlardır. Bu bizi çok zor durumda bıraktı.

Bir çok ünlü kriz yaşı geçmiş olanlar insanlar tarafından hatırlanmaktadır. Fakat 2018 yılında olan yaklaşık 17 yıldır aynı partinin iktidarda olası ile daha değişik bir hal almıştır. İşte bu nedenlerle doğan krizin zaten gelmesi belli idi. Görünen köy misali.

ÇALIŞMA GÖSTERDİĞİMİZ ALANLARDAN BİRİDE SANAYİ VE OTOMOTİV İÇİ BÖLGESİDİR.

Benzin dünyanın en pahallı benzini iken bunun olması kaçınılmazdı. Döviz tarihin en yüksek rakamına yani ülke kuruldu kurulalı en yüksek yere ulaşmış, altın çıkmış borsa düşmüş ve bu keskinliklerden çıkış ve düşüşlerden olayı oluşan piyasa dondu.

Bu yüzden işler tamamen karambole dönüşmüş ve iflas etmiştir. Bir çok firma kapamış ve küçülmüştür. İşte bu olaylar açısından bizim piyasada olanlar ve yaşananlar neticesinde bizler çok kötü günler geçirmeye başladık. İnşallah güzel günler yakın olsun.

VARLIK GÖSTERDİĞİMİZ İLÇELER, KÖRFEZ, DİLOVASI, GÖLCÜK, KARTEPE  BÖLGESİDİR.

Evrak ve tüm işlerimiz tamamen durma neticesine gelmiş ve piyasada bulunan sektördeki firmalar bir bir kapamaya başlamışlar ve kapanmışlardır. Bizler yollarda trafikte aralardan geçmek zorunda kaldığımız için siz bizi göremiyorsunuz.

İşte bu nedenlerden dolayı geçim derdine düşen arkadaşlarımız bu strese dayanamayıp değişik konsantrasyonlardan dolayı kaza yapmışlar, kimi vefat etmiş kimileri sakat kalmış, kimileri de motorsuz kalmışlardır. Üzücü olaylar yaşıyoruz işte be yapalım.

SON İKİ SENEYE BAKTIĞIMIZDA DEĞİŞEN HİÇ BİR ŞEY GÖRMÜYORUZ

İşte bunun sonucu olarak derin düşüncelere dalıp gidenler az eğildir. Bunun üstüne malesef her şey üst üste gelmiş, doğalgaz, elektirik ve benzine yüzde yüzün üzerinde zam gelmesine rağmen hala insanların ekmeği ile oynamaya devam etmişlerdir.

Bizler çalışırken ne kadar agrasifte olsak, ne kadar sinirli de olsak, kimsenin hakkına girmek, kırmak istemeyiz. Ama dışarıda ne kadar çeşit insan olursa olsun onlardan sıyrılarak genede yolumuza varmak istiyoruz. Doğru dürüst işimizde çalışmak istiyoruz.

Kategoriler: SERİ KURYE

İZMİT KURYE ÇAĞIRIN
CANLI DESTEK KURYE