ACİL MOTORLU KURYE HİZMETİ İLE BAŞARIYI YAKALAYIN

Acil motorlu kurye Körfez ilçesi ve tüm İzmit ilçelerinde hizmete devam ediyor. Körfez İstanbul’ un İzmit sınırındaki son ilçesidir. Ondan sonra Gebze İlçesi gelse de burası İzmit iline bağlı bir ilçedir. Belediye ilçesinin büyük çalışma alanları mevcuttur.

Organize sanayisi ve Organize deri danayisi zaten çok büyüktür. Çok büyük bir sanayi alanına sahiptir. Sonra sahil kısmında Tuzla Tersaneler bölgesinde büyük iş imkanları vardır. Ayrıca bundan başka Tuzla İçmeler kaplıca ve şifalı sular olarak ta tesisleri olan güzel bir yerdir.

ACİL MOTORLU KURYE YÜKSEK BİR BAŞARI ORANINA SAHİPTİR

Yani denizin tam karşı yakası. İşte bizler bu bölgelerde özellikle uzun mesafeler olmak üzere kurye hizmeti veriyoruz. Bu bölge son yıllarda yavaş yavaş gelişmeye çalışmaya başlamış ve büyümeye devam etmektedir.

Size sağladığımız bu indirim avantajları bütçenizi koruyarak hem hızlı ve hem de kaliteli bir hizmetin teminini sağlıyor. Bir çok ilçe ve mahalle içinde çalışmalarımız ve kaliteli olan hizmetlerimiz sizler için 7/24 devam etmektedir.

Sanayi bölgesi çalışmaları

Deniz kenarında olması nedeniyle biraz daha önem kazanan ilçenin sanayi olarak daha çok büyümesi daha ileri yıllara dayanması beklenmektedir. Fakat tarihinden ve geçmişinden ders almayan hiç bir toplum asla ayakta duramaz.

Hizmet alanları nelerdir?

Bu yerler özel hizmet alanı için de olsa da sizler için devam ediyoruz. Bunlar şunlar, Çayırova, Darıca, Gebze Merkezi, İzmit Dilovası, Diliskelesi, Derince, İzmit Körfez, Başiskele, Gölcük , Kandıra, Karamürsel ve Kartepe.

Daha sonra ise sahada özel çalıştığımız kursların sürüş alanlarında etkin teknik ve dersleri vermekteyiz. Servisimiz sadece motorlu servis olmakla beraber diğer servislerimiz için arayın. Biz bir şekilde işleri beklemekteyiz. 

Hizmetlerimiz sadece uzun mesafe servisler içindir.

Allah’a çok şükür çok kısa bir zamanda açılmamıza rağmen çok hızla gitmeye devam her an ediyoruz. Değerli insanlar, siz siz olun hiç bir insana acele iş yaptırmaya kalkışmayın. Yani acil olduğunu belirtin fakat durmadan arayarak onları sıkıştırmayın.

Bu o arkadaşın sonu olabilir özellikle bizim piyasa da. İlk yapacağınız olay o arkadaşa güvenmek ve yolda onu aramamak. Çünkü devamlı arandığında yolda panik yapma ihtimali ve kaz riski normal günlerin çok üstündedir. Yaşadıklarınızı insanlara yaşatmayın.

Başarılı olmak bizim diğer adımızdır. 

Bunun en baştaki neticesi olarak sizlere hizmetimizin yüksek oranda gerçekleşmesi ancak ve ancak güvenli bir sürüş modeli ile gerçekleşmektedir. Yani tüm elemanlarımıza güvenli sürüş tekniği dersleri verilmektedir. Bu derslerin iki yönlü olarak çalışması mevcuttur.

Birinci aşamada ilk olarak çalışanlarımıza alanında ve dalında uzman yöneticilerimizin veya dışarıdan firmamıza davet ettiğimiz uzman kişilerin altı aşamada sunulan seminerleri ile başlamaktadır. öylece kalite daha da fazla artarak sürmektedir.

BİLDİĞİMİZ YOLDA ACİL MOTORLU KURYE OLARAK DEVAM EDECEĞİZ

Ne yaparlarsa yapsınlar bizi dosdoğru hizmet vermekten yolumuzdan durduramayacaklar. Geçen gene sitemize saldırı oldu ve biz bunları ekarte ettik. Bu kısacık iş hayatımızda kimseyi kandırmanın ve üzmenin gereği olmadığını düşünüyoruz.

İşte bu yüzden işlerimizde hep dürüst olduk ve bundan sonra da olacağız. İnsanlar ne kadar iki yülü olsa da. İşte motor hizmetleri başta İstanbul olmak üzere birçok büyük şehirde tercih İzmit kurye firmamız tercih edilmektedir.

Gece servisi var mı?

Firma çalışanları ve işletmeleri çok farklı hizmetler ile işletmelerin ve kişilerin karşısına çıkmaktadır. Gece servisi hizmeti ile gece saatlerinde yapılması istenen teslimatlar sabah saatlerini beklemeden gerçekleştirilir.

Özellikle acil motorlu kurye ve benzeri hayati öneme sahip olan şeyler için hızlı şekilde teslimat yapılarak sorun oluşmasının önüne geçilmektedir. Ekspres hizmetleri ile teslim edilmesi istenen şeyler doğrudan teslimat adresine yönlendirilmektedir.

Başarımız Sürekli ve devamlıdır. 

Dolandırıcılıkları gibi kötü olayların yaşanmaması için en iyi güvenlik önlemleriyle bir çok hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.  Ama maalesef değerli arkadaşlar birçok kurye firması acil dediği halde ve acil ücreti nakit aldığı halde üzülerek söylüyorum.

İşte bu acil işleri bazı firmalar hemen acil olarak teslim etmiyorlar. Hep yalan üstüne yalanlar konuşarak müşterileri aldatıyorlar. Ben bunlara şahit olduğum için inanın çok üzülüyorum. Ama insanlık işte böyle ne yapalım. 

BİZİ YARI YOLDA BIRAKMAYAN ÇALIŞANLARIMIZA SELAM OLSUN

İşlerimiz bazen çalışma şekilleri ve maliyetleri açısından değişkenlik gösterebiliyor. Birçok müşterinin beklentileri arasında, gönderdikleri kargoların güvenle ve zamanında yerine ulaşması yer alıyor. Bundan sonra artık işler size kalmış.

Ancak tüm bunlardan önce tabii ki bu kargoların gönderim ücretleri de müşterileri yakından ilgilendiren konulardan biri olmaktadır. Taşımacılık sektörüne büyük bir kolaylık ve yenilik getiren motorlu elemanlar ise birçok yönden cazip imkânlar sunmaktadır.

Acil Motorlu Kurye çalışmasında ne gibi servisler bulunuyor?

Tüm bu taşıma şekli hızlı ve güvenli bir teslimatın özellikle ana hatlarını oluşturuyor. Bu diğer ulaşım yöntemlerine göre bu açıdan daha tercih edilebilir olmaktadır. Bizler Gebze’de taşımacılık alanında bu kolaylıkları sizlere temin etmek çalışmaktayız.

İzmit kurye firması olarak, bu bölgedeki tüm gönderileri yakından ilgileniyoruz. Ayrıca firmamız içinde bünyesinde alacağınız hizmetlerde oldukça uygun fiyat seçenekleriyle tüm evraklarınızı karlı bir biçimde gönderebilirsiniz. 

 

Avatar

İZMİT KURYE 0554 139 57 70

Kategoriler: ACİL KURYE

Avatar

İZMİT KURYE

İzmit Kurye, https://www.izmitkurye.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İZMİT KURYE ÇAĞIRIN
× CANLI DESTEK