2019 Yılına Girdiğimiz Şu Günlerde Havalar Karlı Ve Soğuk Geçiyor

Çok şükür 2019 yılına girdik. Arkamıza baktığımız zaman 2018 yılının bizim emekçiler için çok iyi geçtiğin söyleyemiyoruz. Bizi etkileyen bir çok olay ile beraber geldi geçti. Baktığımız zaman en fazla bizi üzen olay ise çaktırmadan ülkeye yaşatılan Devalüasyon olayı idi. Yabancı güçler, dış etkenler, sermaye etkisi derken ülkede her şey iki katına çıktı. Dolar ve Euro kuru yükseldi, benzin yükseldi, borsa düştü. İşsizlik çoğaldı. İnsanların geçim gücü azaldı. Yaşana bu ve benzeri bir çok olay bizleri çok zorladı. Bizler ayakta duramaz hale geldik.

Malum gerçek olarak biz bu işi yapan firmalar ise akşama kadar motosiklet üzerinde olduğumuz için benzin kullanıyoruz. Benzin fiyatları dünyada en yüksek olan fiyat olarak bizim ülkede birinci sıraya çıktığı için bizi çok etkiledi. Yani akşama kadar 200 km ve daha fazla yol yapan bizlerin yaktığı benzin iki katına çıktı. Kazancımız düştü hatta maliyetleri bile karşılamadı. Ayrıca  bizler bu aşamada motosiklet yedek parçaları konusunda da çok endişe duyuyoruz. Çünkü maalesef yedek parça sektörü iki katına çıktığı için zarar görüyoruz. 

Motosiklet Piyasasında Yaşanan Bir Çok Olay Ve Kazalar Bizleri Çok Derinden Etkilemiştir

Evet anlattığımız yukarıdaki bu olaylar dışında bizim piyasada yaşanan bir çok olaylar vuku bulmuştur, yani yaşanmıştır. Biz bunlar her makalemizde göz önüne seriyoruz bahsediyoruz. Fakat ne kadar yazsak önlem alamıyoruz. Bizleri derinden etkileyen kazalar yaşıyoruz. İşte bu yüzden psikolojik olarak biraz daha yüksek oranda çalışıyoruz. Gördüğümüz ve yaşadığımız olaylar neticesinde yaşantımız biraz daha karışık hale geliyor. Üzülerek belirtmeliyim ki bizler yaşanan çoğu kazalardan, kavgalardan ve  olaylardan etkileniyoruz. 

Peki endir bu olaylar diye soracaksanız, yaşanan kazalardan bahsediyorum elbette. Gelişen teknoloji olayların yapılan bir çok kazaların görüntülerini bize izleme şansı vermeye başladı. Sürücüler kask üstüne kamera takarak bir çok olayı kaydediyor. Şehir eşkıya ve magandaları mı dersiniz, kasap sürücüler mi dersiniz hepsini artık izler olduk. İzlediğimiz tüm olaylarda bizim canımızın gittiğini görüyoruz. Bir çok arkadaşımızı kaybettik. Bir çok arkadaşımız dayak yedi, hakarete tanık oldu ve vefat ettiler. Bunların sorumluları ise içeride değil.

Kategoriler: ACİL KURYE

İZMİT KURYE ÇAĞIRIN
CANLI DESTEK KURYE